Obejrzyj pierwszy zwiastun „Star Trek: Picard”

CBS udostępniło pierwszy zwiastun „Star Trek: Picard”, pojawiły się też pierwsze informacje na kolejnego sezonu serialu „Discovery” i „Short Treks”.

Star Trek: Pickard (CBS, 2019)

Podczas San Diego Comic-Con CBS podzieliło się nowymi informacjami na temat kolejnych przygód z serii Star Trek, które pojawią się w usłudze All Access. Na początek, pojawił się wreszcie zwiastun Star Trek: Picard, który ma mieć swoją premierę na początku 2020 roku w serwisie streamingowym. Nie popsuję Wam tego zwiastuna, ale niekoniecznie jest to najważniejsza wiadomości z tego wydarzenia.

W Picard zobaczysz całą obsadę członków The Next Generation, takich jak Jonathan Frakes, Marina Sirtis, Brent Spiner i Jonathan Del Arco (Hugh the Borg). Możesz również oczekiwać, że pojawi się Jeri Ryan Voyagera.

Poznaliśmy także pierwsze szczegóły na temat trzeciego sezonu Star Trek: Discovery. Zdjęcia do nowego sezonu dopiero się rozpoczęły, ale są już pewne doniesienia o fabule i postaciach. Jeśli nie ukończyłeś oglądania drugiego sezonu, bądź ostrożny – poniżej kilka spoilerów!

Sezon 3. odbędzie się 1000 lat po wydarzeniach z drugiego sezonu i obejmie mieszankę nowych i znanych postaci. David Ajala dołącza do obsady jako postać „diabelskiej opieki” Cleveland Booker. Możesz również oczekiwać, że znane postacie, takie jak Spock, Christopher Pike i numer jeden, będą obecni obok takich filarów, jak komandor Burnham.

Możesz także oczekiwać powrotu Short Treks. CBS tym razem planuje sześć szortów, z których dwa będą animowane.

źródło: CMS via Engadget