Nowy zwiastun drugiego sezonu „Star Trek: Discovery” robi smaka!

Obejrzyj najnowszy zwiastun zapowiadający drugi sezon serialu „Star Trek: Discovery” – „To może być decydujący moment dla wielu cywilizacji i miliardów istnień”.

Star Trek: Discovery (2. sezon)

Stacja CBS wydała nowy zwiastun zapowiadający drugi sezon serialu Star Trek: Discovery, w którym widzimy, że załogi USS Discovery i USS Enterprise znalazły się w wielkim niebezpieczeństwie. Serial powróci na antenę CBS 17 stycznia 2019 roku, niedługo potem możemy spodziewać się serialu w usługach streamingowych (Netflix).

Tym razem bohaterowie serii​​ stoją przed poważnym wyzwaniem, które może być „decydującym momentem dla wielu cywilizacji i miliardów istnień ludzkich”. Jak nie trudno się domyślić, ich działania, mogą mieć decydujący wpływ na przyszłości galaktyki…

Głównym zagrożeniem tego sezonu wydaje się być Czerwony Anioł, o którym wspomina kapitan Christophera Pike’a (Anson Mount). Sygnały związane z tą istotą pokrywały się również z wizjami, które Spock doświadczył – mówi, że widział apokalipsę i że ktoś dąży do tego, aby wyeliminować życie w galaktyce.

Z e zwiastuna wynika, że powróci Philippa Georgiou (Michelle Yeoh), która jest teraz członkiem tajnej organizacji United Federation of Planet, sekcja 31, która również poszukuje Czerwonego Anioła.

Drugi sezon „Star Trek: Discovery” 17 stycznia 2019 r.

źródło: CBS, TV Guide via The Verge