Rewolucja nadchodzi do Gilead w 3. sezonie „Opowieści podręcznej”

Obejrzyj kolejny zwiastun 3. sezonu serialu „Opowieść podręcznej” – widać, że rewolucja zbliża się wielkimi krokami i w obaleniu Gilead nie będzie brakowało sojuszników.

Opowieść podręcznej (3. sezon) już 6 czerwca 2019 r. na HBO GO

Hulu zaprezentował nowy zwiastun nadchodzącego trzeciego sezonu dystopijnego serialu Opowieść podręcznej (tytuł oryg. The Handmaid’s Tale), w którym widzimy przebłyski narodzin ruchu oporu przeciwko Gilead.

Zapowiedź serialu otwiera Offreda (Elizabeth Moss), podkreślając niektóre zmiany, które zaszły na świecie. Nie zdecydowała się opuścić Gilead podczas drugiego sezonu serialu i wygląda na to, że obecnie ciężko pracuje nad przygotowaniami do rewolucji przeciwko swoim prześladowcom. Będzie musiała też pozyskać sojuszników, którzy jej pomogą w obaleniu systemu opresji.

Pierwszy trailer 3. sezonu pojawił się w lutym podczas Super Bowl, kiedy Hulu parodiowało kultową reklamę prezydenta Ronalda Reagana z 1984 r. przedstawiając Amerykę, zestawiając utopijną wizję przedstawioną przez Republikę Gilead i zbrodnie, jakie popełnia na zniewolonych kobietach.

Podczas gdy pierwszy sezon był w większości adaptację oryginalnej powieści Margaret Atwood, drugi sezon drastycznie od niej odchodził. Czy trzeci sezon zakończy się pozytywnie? Zobaczymy już niedługo.

Sezon 3 będzie miał premierę w serwisie Hulu już 5 czerwca 2019 r. a w Polsce będzie można obejrzeć go już 6 czerwca 2019 r. w serwisie HBO GO:

Oglądaj na HBO GO

Może Cię zainteresować także:

10 najlepszych seriali sci-fi w serwisie Netflix i innych (marzec 2019)