Nowa aplikacja rabatowa Lidl Plus jest już dostępna!

Lidl wypuścił dzisiaj swoją nową aplikację mobilną Lidl Plus, dzięki której klienci mogą korzystać z kuponów rabatowych i atrakcyjnych zniżek oraz mieć dostęp do e-paragonów.

Aplikacja rabatowa Lidl Plus

Aplikacja mobilna Lidl Plus wreszcie dostępna jest dla polskich klientów sieci niemieckich supermarketów. Można ją pobrać na urządzenia z systemami iOS oraz Android, następnie należy się zarejestrować, podając swoje dane (imię i nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail, numer telefonu i hasło). Podawanie innych danych, takich jak adres, nie jest obowiązkowa.

Po zalogowaniu użytkownik ma dostęp do kuponów, rabatów i ofert specjalnych. Aktualnie wyświetlane są są tylko 3 kupony na banany (60 proc. taniej), masło (40 proc.) i mleko (35 proc.). W ofercie Lidl Plus jest też mnóstwo innych produktów, w większości przecenionych od 12 do 40 procent.

Ciekawą opcją aplikacji jest zakładka z e-paragonami, pozwalająca na sprawdzenie ich do 30 dni wstecz – dzięki temu nie musimy gromadzić papierowych paragonów, w razie gdybyśmy chcieli dokonać zwrotu. W appce Lidl Plus znajdziemy także mapę z dostępnymi w okolicy sklepami, produkty z „Winnicy Lidla” oraz wszystkie aktualne i zapowiadane gazetki promocyjne dyskontu.

Przeczytaj także: „Żappka” – nowa aplikacja rabatowa sieci sklepów Żabka

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Lidl Plus?

Oto najważniejsze korzyści i funkcje:

  • Super Kupon Lidl Plus – sposób na skuteczne oszczędzanie. Każdego tygodnia mnóstwo rabatów i kuponów – tylko dla użytkowników Lidl Plus!
  • Lidl w Twojej okolicy – dzięki aplikacji Lidl znalezienie nas jest teraz dziecinnie proste. Błyskawicznie wyświetlisz sklepy znajdujące się w pobliżu Twojej lokalizacji. Funkcja ta działa również za granicą, dzięki czemu nawet na wakacjach bez problemu kupisz swoje ulubione produkty.
  • Gazetki – gazetki reklamowe Lidla, które znasz z naszych sklepów, zawsze znajdują się w wersji online w Twojej kieszeni. Wystarczy do niej sięgnąć, by poznać najnowsze superokazje.
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Lidl Plus”
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Lidl Plus”
  • Specjalna wirtualna zdrapka – każde zakupy z aplikacją Lidl Plus to dodatkowa wygrana! Zdrap zdrapkę i sprawdź, jaką nagrodę otrzymujesz!
  • Twoje paragonye-paragony są stale dostępne w aplikacji.
  • Zwrot towaru do 30 dni – z nową aplikacją Lidl Plus masz 30 dni na zwrot produktów przemysłowych.

Aplikację Lidl Plus pobierzesz bezpłatnie na Androida i iOS-a, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play