Trzeci sezon serialu „Dom z papieru” już w lipcu!

Obejrzyj pierwszy zwiastun 3. sezonu hiszpańskiego serialu „Dom z papieru” (tyt. oryg. „La casa de papel” – premiera 19 lipca 2019 r. w serwisie Netflix.

„Dom z papieru” 3. część – zwiastun Netflix

Netflix udostępni trzeci sezon hiszpańskojęzycznego serialu Dom z papieru ( hiszp. La casa de papel, ang. Money Heist) już 19 lipca 2019 roku. Jednocześnie, dzisiaj na kanale YouTube serwisu pojawił się pierwszą zapowiedź trzeciej części przygód El Profesora i jego ekipy.

Z pierwszego zwiastuna można domyślać się, że nasi ulubieni bohaterowie cos kręca na jakiejś słonecznej wyspie – jednocześnie czytamy, że „wakacje już się skończyły”. Tytuł jest jednym z największych nieanglojęzycznych hitów serwisu Netflix, a trzeci sezon będzie produkowany wyłącznie na zlecenie platformy streamingowej.

Oryginalna twórczyni hiszpańskiej serii Alex Pina, powraca również w części trzeciej. Álvaro Morte („Przystań” HBO) zagra w thrillerze jako El Professor – tajemniczego kryminalistę, planującego epicki napad. Zobaczymy też ocalałą grupę złodziei, którzy w poprzednich częściach wzięli zakładników i zamknęli się z nimi w Mennicy Królewskiej Hiszpanii. Wśród obsady znalazły się także Ursula Corbero, Itziar Ituno, Paco Tous i Alba Flores.

Przeczytaj także: Bella Ciao! Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu „Dom z papieru”

Po globalnym sukcesie 1. i 2. części, El Professor opracuje plan na nowe napady, które zostaną ujawnione w lipcu. Morte powiedział wcześniej, że został „przytłoczony” popularnością serialu na całym świecie i zszokowany znalezieniem ludzi w Argentynie z wytatuowaną jego twarzą na ciele!

Obejrzyj polski zwiastun 3. części serialu:

Stworzony dla hiszpańskiego kanału Antena 3 seria zadebiutowała na Netfliksie w grudniu 2017 roku. Jeśli nie widziałeś pierwszych dwóch części, to polecam nadrobić! Rozrywka pełna twistów i zaskoczeń gwarantowana:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)