„Żappka” – nowa aplikacja rabatowa sieci sklepów Żabka

Dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej „żappka” klienci będą mogli skorzystać nawet z 50-proc. rabatów na zakupy w sieci sklepów Żabka.

Aplikacja mobilna Żappka

Oficjalna aplikacja mobilna żappka – Żabka na smartfony z systemami Android oraz iOS pozwoli Ci znaleźć najbliższy sklep, sprawdzić promocje i ofertę oraz zbierać żappsy, które wymienisz na nagrody! Oprócz lokalizatora Żabek (które są praktycznie wszędzie) aplikacja wyświetli też godziny otwarcia Żabki i dostępność usług, takich jak np. Żabka Cafe.

Podczas zakupów wystarczy wybrać ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu aplikacji i zeskanować swój indywidualny kod. Aplikacja żappka naliczy punkty – tzw. żappsy, za każdy zakupiony produkt. Na każdą złotówkę przypadają 4 żappsy. Za zebrane żappsy możesz odebrać jeden z wielu dostępnych w żappce kuponów, które w sklepie wymienisz na nagrodę, na przykład baton, gorącą kawę lub ulubioną przekąskę.

Przeczytaj także: Tesco Scan&Shop – usługa startuje już w Polsce

Spersonalizowane promocje w aplikacji żappka

Żappka zaproponuje każdemu użytkownikowi pasujące do jego preferencji promocje. Codziennie w appce ma pojawiać się specjalnie przygotowana oferta, zawierająca ulubione produkty. Będąc użytkownikiem aplikacji mobilnej Żabki możesz liczyć także na wyjątkowe rabaty nawet do -50%!

Najważniejsze funkcje żappki:

  • Punkty za zakupy – zbieraj żappsy, które wymienisz na nagrody.
  • Spersonalizowane promocje i oferty – Żabka dostosuje do Twoich preferencji promocje pojawiające się w aplikacji.
  • Preferencyjne ceny – promocje nawet do -50% tylko dla Użytkowników aplikacji.
  • Lokalizator sklepów Żabka – mapa, która wskazuje najbliższe sklepy, godziny otwarcia oraz dostępność usług.
  • Formularz kontaktowy do dzielenia się opiniami.

Twórcy appki zapowiadają, że w kolejnych awersjach mają pojawić się nowe funkcje i przywileje dostępne tylko dla użytkowników.

Zrzuty ekranu aplikacji mobilnej Żappka
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Żappka

Aby korzystać z wszystkich przywilejów i korzyści wystarczy zainstalować darmową aplikację ze sklepu App Store (iOS 11 lub nowszy – od iPhone’a 5s) lub Google Play (Android 5.0 lub nowszy):

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Żabka