Kontynuacja serialu „The OA” już 22 marca na Netflixie

Zobacz zapowiedź drugiego sezonu „The OA”, który będzie miał swoja premierę w serwisie Netflix już 22 marca 2019 r.

The OA - część 2. Netflix (22.03.2019)

Serial The OA powróci w serwisie Netflix z drugą częścią już 22 marca 2019 roku – serwis udostępnił pierwszy zwiastun, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, czego się spodziewać!?

W pierwszym sezonie postać OA, była grana przez Brit Marling, która powraca do rodzinnego domu po tym jak zaginęła przez siedmiu laty. W drugiej części odkrywa, że ​​znajduje się w całkowicie „nowym wymiarze”, gdzie ma zupełnie inne życie jako rosyjska dziedziczka…

W nowym sezonie pojawia się także nowa postać prywatnego detektywa Karima Washingtona (Kingsley Ben-Adir), który próbuje znaleźć zaginioną nastolatkę Michelle Vu (Chloë Levine). Drogi Waszyngtona w końcu krzyżują się z OA i wspólnie próbują rozwiązać zagadkę miejsca pobytu Michelle. Razem próbują także dowiedzieć się, co dzieje się w domu na Nob Hill i związku ze zniknięciem kilku nastolatków.

Przeczytaj także: „The OA” – zwiastun tajemniczego serialu Netflixa

Wracając do pierwszego wymiaru, BBA (Phyllis Smith) i chłopcy próbują zrozumieć prawdę związaną z historią OA i niezwykłą rzeczywistością, którą opisywała. Jak potoczy się historia? Zobaczymy już wkrótce, tymczasem zachęcam do obejrzenia zwiastuna z polskimi napisami:

https://youtu.be/Fd9sPOlgCmQ

W drugim sezonie „The OA” wystąpili: Emory Cohen, Patrick Gibson, Brendan Meyer, Ian Alexander, Brandon Perea i Sharon van Etten, Paz Vega i Riz Ahmed. Wśród nowej obsady znaleźli się: Kingsley Ben-Adir i Chloë Levine, oraz gościnnie Irène Jacob.

POniżej znajdziesz linka do 1. (i 2. gdy tylko będzie dostępna) części serialu:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska