Koncept składanego iPhone’a X Fold na podstawie pogłosek i pragnień…

Obejrzyj koncepcję wideo iPhone’a Fold ze składanym ekranem, na którego premierę liczy wielu fanów urządzeń Apple’a.

iPhone X Fold (koncepcja)

Apple z pewnością pracuje nad różnymi modelami i możliwościami składanego iPhone’a, a projektanci i fani z całego świata również nie próżnują tworząc różnego rodzaju projekty na podstawie pogłosek i własnych wyobrażeń na temat takiego telefonu.

Dzisiaj pojawiło się kolejne wideo z koncepcją elastycznego modelu telefonu z systemem iOS, na którym pokazano także niektóre funkcje, które mogą pojawić się w iPhone’ie XI.

Propozycja wyglądu i działania  iPhone’a X Fold została stworzona przez projektanta Antonio De Rosę, który wyobraża sobie urządzenie z ekranem zewnętrznym o przekątnej 6,6 cala i rozdzielczości 2960×1440 pikseli. Obudowa rozkłada się, odsłaniając 8,3-calowy ekran wewnętrzny o rozdzielczości 2960×2880 pikseli.

Obejrzyj również: Jak mógłby wyglądać składany iPhone Fold? – pierwszy koncept już jest…

Krążyły pogłoski, że iPhone z 2019 będzie zawierał trzy obiektywy, tak jak to pokazane na poniższym projekcie. Firma Apple otrzymała ostatnio patent na projekt zawiasu w składanym telefonie, co potwierdza, że ​​firma pracuje nad taką koncepcją.

Apple zapewne nie wyda elastycznego telefonu przed 2020 rokiem. Samsung, Huawei i inni już wydają pierwsze prototypy, które są bardzo drogie, mało użyteczne i brzydkie…

A Ty chciałbyś korzystać z takiego iPhone’a z elastycznym wyświetlaczem? Daj znac w komentarzu.