Zwiastun serialu „The Act” z Patricią Arquette – zapowiada się nieźle!

Obejrzyj pierwszy zwiastun antologii „The Act”, w której Patricia Arquette ponownie przechodzi ogromną przemianę w szokującą adaptacji prawdziwej zbrodni.

Kadr z serialu „The Act” od Hulu
The Act – Dee Dee Blanchard (Patricia Arquette), Gypsy Rose Blanchard (Joey King) shown. (Photo by: Brownie Harris / Hulu)

Nowa antologia zatytułowana „The Act” będzie miała swoja premierę 20 marca 2019 roku w serwisie Hulu. Nie wiemy jeszcze kiedy i w jakim serwisie serial będzie dostępny dla polskich widzów, ale stawiam na HBO GO lub Amazon Prime Video.

Po znakomitej roli w serialu „Ucieczka z Dannemory” (tytuł oryg. „Escape at Dannemora”) Patricia Arquette nie odpoczywa od wcielania się w prawdziwe postaci uwikłane w niewiarygodne historie kryminalne…  Nagrodzona Oscarem aktorka powraca w kolejnej niesamowicei intrygującej roli w nowym serialu od Hulu pt. The Act, w którym zagra Dee Dee Blanchard – matkę z Missouri opiekującej się chorym dzieckiem. Jej córka, Gypsy (Joey King), ma wesołe usposobienie i jest przeciwwagą dla pozytywnej ochrony matki.

Ale, jak to zwykle bywa w seriach antologii kryminalnej, sprawy przybierają nieco nieoczekiwany obrót. Gdzieś poza skrupulatnym przygotowaniem posiłków i pilnym pchaniem wózka, zwiastun zdradza, jak ostatecznie bohaterka trafia na salę sądową.

Czytaj także: TOP 10 seriali 2018 roku, które musisz obejrzeć

Pierwszy sezon serialu jest adaptacja prawdziwych wydarzeń opisanych  przez Michelle Dean w sierpniu 2016 r.,w którym ujawniono szereg szokujących faktów z tej historii. Dean pełniła funkcję showrunnera w tym sezonie, wraz z twórcą „Channel Zero” Nickiem Antoscą. Historia Dee Dee i jej córki jest pierwszą częścią planowanej antologii, a każda kolejna grupa odcinków będzie dotyczyła nowej kryminalnej opowieści – oczywiście opartej na faktach!

Obejrzyj pełny zwiastun serialu:

źródło: Indie Wire via Hulu