Najnowszy zwiastun serialu „Miłość, śmierć i roboty”

Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru – oto drugi zwiastun serii.

„Miłość, śmierć i roboty” (od 15 marca 2019 r. w Netflix)

Szalona, ​​animowana antologia tylko dla dorosłych zatytułowana „Miłość, śmierć i roboty” (tytuł oryg. „Love, Death +Robots”), oferuje wszystko to co możemy przeczytać w tytule. Już za dwa tygodnie 15 marca 2019 r.  serial zostanie udostępniony w serwisie Netflix.

Gigant streamingowy udostępnił nowy zwiastun, w którym widzimy w bardzo szybkich ujęciach namiastkę seksu, przemocy i robotów, które zobaczymy w serialu. Możliwe, że te obrazy wryją się przekazem w twoja podświadomość po obejrzeniu tego 30-sekundowego klipu.

Lista filmów krótkometrażowych składających się na antologię Miłość, śmierć i roboty obejmie wiele tematów dla dorosłych, w tym rasizm, politykę, rząd, wojnę, wolną wolę i ludzką naturę, a historie opierają się na dziełach setki autorów i opowiadań, których Tim Miller odkrył wiele lat temu.

Zobacz także: Zwiastun serialu „Miłość, śmierć i roboty” przyprawia o maniakalny ból głowy

Każdy odcinek trwający od 5 do 15 minut był tworzony przez różne zespoły filmowców z całego świata, w tym animatorów z Węgier, Francji, Kanady i Korei. Obejrzyj najnowszy trailer poniżej:

Antologia, która jest również produkowana przez Jennifer Miller i Josha Donena 15 marca, ale już dziś możesz dodać ten tytuł do swojej listy ulubionych.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

Kadr z serialu: „Miłość, śmierć i roboty”

źródło: Netflix