Zwiastun serialu „Miłość, śmierć i roboty” przyprawia o maniakalny ból głowy

Obdarzone świadomością produkty mleczarskie, żołnierze-wilkołaki, zbuntowane roboty, potwory z wysypisk, łowcy cyborgów, pająki z innego wymiaru i piekielne, żądne krwi demony — to bohaterowie 18 animowanych historii przeznaczonych absolutnie i bezwzględnie dla dorosłych.

Serial „Miłość, śmierć i roboty” (tytuł oryg. „Love, Death + Robots”)

Kolekcja 18 krótkich historii antologii Miłość, śmierć i roboty (tytuł oryg. Love, Death + Robots), współprodukowanych przez reżysera Deadpoola Tima Millera oraz Davida Finchera pojawi się w serwisie Netflix już 15 marca 2019 r.

Netflix opublikował już zwiastun z urywkami z poszczególnych odcinków, w których fragmenty wymieszane są ze sobą klatka po klatce. Mamy tam do czynienia z różnymi stylami i gatunkami, z których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Kolekcja antologii obejmuje gatunki science fiction, fantasy, horrory i komedie, a każdy odcinek,a swój wyjątkowy i charakterystyczny styl animacji: od tradycyjnego 2D do realistycznego 3D CGI …

Przeczytaj również: Powstanie serial animowany „Kajko i Kokosz” w technice 2D

Netflix wyjaśnia, że ​​Miłość, śmierć i roboty  to zbiór 18 filmów krótkometrażowych, nakręconych przez animatorów i filmowców z całego świata  w ramach międzynarodowej współpracy. Pełna lista opowiadań obejmie wiele tematów dla dorosłych, w tym rasizm, polityka, wojna, wybory czy ludzka natura.

Seria czerpie inspirację z materiałów z lat 70., które wywarły wpływ na zainteresowania Millera i Finchera w opowiadaniu nowych historii. Wizualnie i tematycznie, antologia przypomina także Animatrix, antologię animowanych filmów krótkometrażowych z 2003 r. powiązanych z filmem „Matrix” Wachowskich.

Historie z serii Miłość, śmierć i roboty będą miały premierę w serwisie Netflix 15 marca 2019 roku.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

Plakaty serialu – polski (po lewej) i w wersji angielskiej (po prawej):

Plakat serialu: „Miłość, śmierć i roboty” (tytuł oryg. „Love, Death + Robots”) Netflix