Dwa przejazdy -50% taniej w myTaxi do 31 stycznia 2019 r.

myTaxi uruchomiło karnawałową promocję na przejazdy w swojej aplikacji mobilnej, w ramach której możesz otrzymać 2 przejazdy o połowę tańsze, przy płatności przez aplikację

Promocja karnawałowa w aplikacji myTaxi (2019)

Promocja mytaxi odbywa się na terenie Warszawy, Krakowa, Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot), Poznania, Wrocławi, Łodzi oraz strefy GOP (Katowice, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Tychy) w okresie od dnia 07.01.2019 do dnia 31.01.2019 (godz. 24:00 CET).

Z promocji mogą skorzystać nowi oraz obecni użytkownicy aplikacji. Promocja obowiązuje wyłącznie w granicach administracyjnych wyżej wymienionych miast tzn., że kurs musi się zaczynać i kończyć na terenie miasta i jednocześnie taksówka w trakcie kursu nie może opuścić administracyjnych granic miasta, w którym kurs się rozpoczął. Promocja obowiązuje tylko w taksówkach mytaxi oferujących formę płatności „Płatność przez aplikację“ (zwanym dalej „obszarem obowiązywania”).

Kod zniżkowy SZAMPAN? i BROKAT? dotyczy tylko kursów z opcją „Płać przez Aplikację”. Wpisz oba kody i zyskaj 2 przejazdy tańsze o 50%!

Jak skorzystać z promocji karnawałowej w aplikacji myTaxi?

  • wpisz w aplikacji (w zakładce „Kod promocyjny”) kod: SZAMPAN
  • następnie wpisz (w zakładce „Kod promocyjny”) kod: BROKAT

i zgarnij 50% zniżki na 2 Twoje dowolne przejazdy!

Pamiętaj, że kody nie łączą się :)

Zgarnij 20 zł na pierwszy przejazd z mytaxi

Nie korzystałeś jeszcze z mytaxi? Zainstaluj aplikację mytaxi na iOS-a lub Androida, dodaj do niej kartę Visa, Mastercard, AMEX lub konto PayPal.

W zakładce Kod promocyjny wpisz kod: lukaszm21 a otrzymasz 20 zł na pierwszy przejazd, jeśli wcześniej nie korzystałeś jeszcze z appki.

Może Cię także zainteresować:

W styczniu znowu pojedziesz taniej iTaxi płacąc Google Pay

Regulamin promocji Karnawał znajdziesz na stronie aplikacji.