W styczniu znowu pojedziesz taniej iTaxi płacąc Google Pay

Od 1 stycznia 2019 roku rusza kolejna edycja promocji aplikacji iTaxi i Google Pay, w ramach której za przejazdy możesz zapłacić 50% taniej.

Tańsze przejazdy w iTaxi z Google Pay w styczniu 2019 r.

Na dobry początek 2019 roku, iTaxi ponownie uruchomiło promocję na przejazdy przy płatności za przejazd przez Google Pay. Wszyscy użytkownicy mogą jeszcze raz skorzystać z -50% rabatu na 3 przejazdy w aplikacji iTaxi.

Aby skorzystać z promocji w Polsce, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją, oraz zapoznać się z warunkami promocji określonymi w Regulaminie.

Akcja promocyjna potrwa przez cały styczeń 2019 roku i mogą w niej wziąć udział wszyscy użytkownicy iTaxi na terytorium Polski. Do uzyskania rabatu niezbędna jest aktywna płatność „Google Pay” przez aplikację, ustawiona jako domyślny sposób płatności dla danego zlecenia oraz wpisanie kodu GOOGLEPAY2019.

Każdy klient może skorzystać z kodu 3 razy. Rabat obowiązuje dla wszystkich kursów w iTaxi zamówionych przez aplikację i z domyślną płatnością przez aplikację, jednak maksymalna wartość rabatu to 20 zł. W związku z tym w przypadku kursów, za które należność będzie większa niż 40 zł, rabat wciąż będzie wynosił 20 zł.

Jak skorzystać z promocji na przejazdy iTaxi z Google Pay?

  1. Pobierz darmową aplikację Google Pay (tylko na Androida).
  2. Zarejestruj w niej metodę płatności, podając dane karty płatniczej.
  3. Pobierz lub uruchom aplikację iTaxi (iOS / Android).
  4. Załóż konto i ustaw domyślną płatność Google Pay w aplikacji.
  5. Otwórz menu  → Znajdź „Promocje” → Wpisz kod: GOOGLEPAY2019
  6. Zamawiaj iTaxi z obniżoną ceną aż 3 razy!

Instrukcja promocji iTaxi i Google Pay (styczeń 2019)

Kwota Twojego kolejnego przejazdu zostanie pomniejszona o 50% (maksymalnie 20 zł)!
Jest to kolejna edycja promocji, dlatego kody rabatowe przysługują wszystkim z Was, niezależnie od udziału w poprzedniej promocji!

Jesteś w trakcie przejazdu i chcesz skorzystać z promocji? Wystarczy, że szybko zmienisz metodę płatności i promocja również zostanie uwzględniona!

3 przejazdy tańsze o połowę w iTaxi z Google Pay

Oferta dostępna dla wszystkich użytkowników Aplikacji iTaxi. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie na stronie internetowej promocji.

źródło: iTaxi Polska