Nie estymacja, a dokładna cena – Taxify zmienia zasady

Taxify zmienia sposób rozliczania przejazdu – od kilku dni pasażerowie korzystający z aplikacji widzą dokładną i ostateczną cenę za podróż, już na etapie jest rezerwowania.

Taxify - ostateczna cena przejazdu już przy zamawianiu

Opłata w Taxify obliczana jest na podstawie przewidywanego czasu i odległości podróży oraz lokalnego ruchu ulicznego, a także miejscowego popytu. W przypadku wzrostu cen ze względu na zwiększony popyt, pasażerowie zobaczą zaktualizowaną opłatę jeszcze przed dokonaniem rezerwacji.

Opłata nie ulegnie zmianie, o ile miejsce odbioru pasażera lub opuszczenia przez niego pojazdu nie zmienią się. Aby skorzystać z opcji „płatności z góry” – użytkownicy muszą zaktualizować aplikację do najnowszej wersji Taxify w App Store lub Google Play. Opcja dostępna jest już we wszystkich miastach, w których działa Taxify.

Przeczytaj także: Taxify uruchamia kategorię „taxi”

Użytkownicy aplikacji Taxify od dawna doceniają opcję umożliwiającą sprawdzenie orientacyjnej wysokości opłaty za przejazd, jeszcze przed zamówieniem kursu. Teraz poszliśmy o krok dalej – nasi pasażerowie będą mogli poznać dokładną cenę przejazdu, zanim jeszcze go zarezerwują. Dzięki temu, klienci będą mogli czuć się pewniej oraz unikną niemiłych niespodzianek – mówi Dmitri Pivovarov, Taxify Product Manager.

Od początku istnienia Taxify nieustannie się rozwija. Wprowadzając nowe opcje i udogodnienia, staramy się dopasować funkcjonowanie aplikacji do oczekiwań klientów. Znając dokładną cenę za przejazd już na etapie zamawiania go, pasażerowie będą mogli jeszcze lepiej zaplanować komfortowe poruszanie się po mieście – dodaje Alex Kartsel, Country Manager Taxify w Polsce.

Zgarnij 10 zł na pierwszy przejazd

Wejdź do aplikacji i z Menu wybierz zakładkę Promocje. W polu Kod promocyjny wpisz FCJLE a otrzymasz 10 zł na pierwszy przejazd.

Kod promocyjny na 10 zł na przejazdy Taxify
Kod promocyjny na 10 zł na przejazdy Taxify

W Taxify mogą zarejestrować się także kierowcy, którzy chcą zarabiać na przewozach w tej usłudze. Usługa ruszyła także w Krakowie.

Aplikację pobierzesz na iOS-a ze sklepu App Store i na Androida z Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa