„Cyfrowy buntownik” w nowej kampanii bankowości internetowej i mobilnej

Alior Bank pokazuje twarz cyfrowego buntownika w nowej kampanii digitalowej prezentującej największe zalety bankowości internetowej i mobilnej.

Elastyczna. Fantastyczna. - bankowość mobilna i internetowa Alior Banku

Wczoraj Alior Bank ruszył z nową kampanią digitalową dotyczącą nowej bankowości internetowej i mobilnej. Tym razem bank postawił na mocne kolory i dużą dynamikę, angażując głównie użytkowników mediów społecznościowych.

Rozpoczęta wczoraj kampania Alior Banku dotycząca nowej bankowości internetowej i mobilnej to pierwszy spot z serii. Przedstawia elastyczność nowego systemu, czyli jedną z jego głównych cech zobrazowanych jako gimnastyczka. Krótkie i dynamiczne filmy publikowane będą głównie na Facebooku, Twitterze i Instagramie, zwiększając tym samym zaangażowanie wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Przeczytaj także: Biometryczna autoryzacja transakcji w Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe

Nowa kampania zbiega się w czasie z udostępnieniem w bankowości internetowej i mobilnej  kolejnych funkcji. Użytkownicy systemu Android mogą teraz logować się bezpiecznie za pomocą odcisku palca, tym samym dołączając do użytkowników urządzeń z system iOS, którzy już od dłuższego czasu mogą korzystać z Touch ID i Face ID. Klienci posiadający urządzenie z systemem Android/iOS z odpowiednim czytnikiem mogą bezpiecznie nie tylko logować się do aplikacji, ale również za pomocą biometrii dokonywać autoryzacji przelewów.

Poniżej możesz zobaczyć pierwsze, udostępnione już materiały wideo, wykorzystywane w kampanii:

Agencja PZL, we współpracy z krakowskim studiem Film Poland Productions tym razem postawiła na zupełnie nowe, krótkie formaty z elementem zaskoczenia. Nowa bankowość ma być kojarzona przede wszystkim z wygodą, swobodą i elastycznością, co przedstawiają najnowsze materiały video. Teaser, który pojawił się w sieci jednocześnie z pierwszym spotem z cyklu, sugeruje, że przed internautami jeszcze co najmniej trzy filmy o kolejnych korzyściach nowej bankowości.

źródło: informacja prasowa