Ponad 200 artystów przerobiło wspólnie Shreka

Jeśli chcesz zobaczyć przeróbkę Shreka, jakiej jeszcze nie było, to ten zwiastun filmu „Shrek Retold” jest czymś przed czym nie da się obronić.

Shrek Retold (trailer film)

Ulubiony ogr ma doczekać się kolejnej części wyprodukowanej w Hollywood, ale fani parodii fantasy nie czekają, aż pojawi się bajka. Zamiast tego, setki artystów współpracowało ze sobą, opowiadając po swojemu pierwszy odcinek filmu Shrek.

Wyprodukowane wideo przez grupę komediową 3GI Wisconsin, zawiera własny styl każdego z artystów, od bitów, miksów na żywo po CGI. Projekt wygląda absurdalnie w najlepszy możliwy sposób, jak na przykład wirusowy film eBaum’s World na rok 2018.

Przeczytaj także: „Super Drags” – czyli w oparach gejowskiego absurduPoza statusem Shreka jako wiecznego internetowego mema, twórcy Shrek Retold uważają się za „profesjonalnych Shrekheadów”. Oprócz sprzedaży gadżetów związanych ze Shrekiem, trupa z Milwaukee organizuje coroczny festiwal w stylu Shreka, podczas którego fani zbierają się, aby robić takie rzeczy jak konkurs jedzenia cebuli.

Obejrzyj zwiastun filmu fanowskiego „Shrek Retold”:

Shrek Retold ukaże się 29 listopada na stronie internetowej 3GI.

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj