„Detective Pikachu” dowodzi, że pokemony nie powinny być realistyczne…

Już jest pierwszy zwiastun pełnometrażowego filmu o pokemonach pt. „Detektyw Pikachu” (oryg. Detective Pikachu) i powiem tylko… trenerzy i pokemonie Pikachu nie idźcie tą drogą…

Zwiastun filmu „Detective Pikachu”

Każdy pokemon, który znacie z dzieciństwa może stać się po tym filmie niezłym koszmarem. 

Pierwszy pełnometrażowy film o Pokémonach w realnym świecie ludzi trafi do kin już w przyszłym roku, czy tego chcesz, czy nie. Legendary Pictures i The Pokémon Company wydały dzisiaj pierwszy zwiastun filmu Detektyw Pikachu, w oryginale POKÉMON Detective Pikachu. Ryan Reynolds wystąpił w nim jako bardzo puszysta wersja najbardziej znanego pokemona.

W filmie Detektyw Pikachu podąża za młodym mężczyzną o imieniu Tim (Justice Smith), któremu w tajemniczych okolicznościach zaginął ojciec. Tim zaprzyjaźnia się z Pikachu, który także był przyjacielem jego ojca… Wszystko dzieje się w Ryme City!

Film został zainspirowany popularną grą o tej samej nazwie, w której także jest gburowaty, mówiący Pikachu. Ale to by było na tyle jeśli chodzi o fabułę. Zwróćcie uwagę na hiper-realistyczny styl, jaki zastosowali twórcy filmu!

Zobacz także: Pikachu Funko POP wyprzedał się w mig i odsprzedawany jest za 60$

Każdy pokemon z waszego  dzieciństwa jest teraz teksturowym koszmarem, od futra Jigglypuffa (mogłoby się wydawać, że jest podobny do balonu) do tego, co dzieje się z Charizardem. Wydaje się, że Pikachu podążył drogą Kubusia Puchatka z Christopher Robin Disneya. Zobaczcie sami co zrobiono z Psyduckiem :)

Tak, czy siak, będzie dużo zabawy i już ciekawi mnie, jakie jeszcze pokemony spotkamy w tym fabularnym świecie? Kto pójdzie na Detektywa Pikachu do kina???

Kadr z filmu „Detective Pikachu”
Kadr z filmu „Detective Pikachu”
Kadr z filmu „Detective Pikachu”
Kadr z filmu „Detective Pikachu”

Więcej materiałów znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej filmu, gdzie możesz pobawić się w detektywa!

źródło: Detective Pikachu via The Verge