Pikachu Funko POP wyprzedał się w mig i odsprzedawany jest za 60$

Popularne figurki Funko POP mają teraz w swojej kolekcji Pokemony – na pierwszy rzut poszedł Pikachu, który trochę straszy oczami, ale i tak wyprzedał się od razu!

Figurka Pikachu Funko POP! Pokemon
Figurka Pikachu Funko POP! Pokemon

Niezależnie od tego, czy lubisz kolekcjonerstwo i figurki, popkultura rządzi się swoimi prawami i zawsze znajdzie nabywców. Teraz Funko Pop, produkuąjcy kultowe figurki postanowiło wykorzystać nostalgię i popkulturę, wypuszczając nową serię z Pokemonami.

Najnowsza kolekcjonerska seria, która trafia na półki to Pokémon POP. Począwszy od Pikachu będą pojawiały się kolejne stworki. zaczynająca się od Pikachu. Pokémon Funko POP stają się dodatkowo deficytowym towarem, bowiem figurki Pikachu, które można było kupić za 8,99 dolarów, zostały szybko wyprzedane i są teraz odsprzedawane przez spryciaży na aukcjach internetowych w cenie od 60 dolarów.

Przeczytaj także: Figurka Androida Mini z okazji Chińskiego Roku Psa

Może Pokemony w wersji Funko Pops to kolejna kolekcjonerska fala tego pokolenia? Oprócz tego, że gracze muszą złapać wszystkie w grze Pokémon GO, to o złapaniu wszystkich fizycznych figurek od Funko Pops możesz zapomnieć.

W nowych figurkach jest jednak coś, co producent mógłby zmienić – oczy Pikachu są tak czarne i mordercze, że wręcz nie pasują do słodkich Pokemonów. Jak zauważa Dami Lee z The Verge, figurka potrzebuje po prostu potrzebuje trochę błysku oczach. Ale nawet po dodaniu blasku w Photoshopie, wciąż to nie jest to…

Aktualizacja: To dopiero pierwszy rzut figurek, który dostępny jest w sprzedaży w sklepach TARGET. Dla fanów Pikachu mamy dobrą wiadomość, bowiem figurka trafi również do Polski i na pewno pojawi się w polskim sklepie z figurkami Pop! Vinyl.

źródło: The Verge via Funko POP