Już 22 września Community Day z Chikoritą

Niantic zapowiedział kolejne trzy Community Days, z czego pierwszy odbędzie się w sobotę 22 września 2018 r. i będziemy łapać Chikority!

Community Day 22 września 2018 - Chikorita

Turnieje Pokémon GO Summer Tour już wkrótce się skończą, dlatego Niantic zapowiada i ogłasza daty kolejnych kilku wydarzeń z cyklu Community Days.

Już dziś możesz dodać do swojego wrześniowego grafiku sobotę 22 września 2018 r., bowiem właśnie wtedy znajdziemy prawdziwy wysyp Pokemona typu Grass o nazwie Chikorita.

Ten trawiasty Pokémon, który pierwotnie odkryto w regionie Johto, pojawi się na wolności przez trzy godziny. A jeśli rozwiniesz Bayleef w Meganium podczas tego trzygodzinnego okna, to będzie on miał specjalny atak, który zostanie ogłoszony później. Specjalna zdolność będzie dostępna tylko dla pokemonów złapanych lub wyewoluowanych podczas Dnia Wspólnoty (Community Day).

Chikority będzie można łapać w poniższych godzinach w każdym z rejonów na świecie:

  • Azja-Pacyfik: 12:00 P.M. do 3:00 P.M. JST (GMT +9)
  • Europa, Bliski Wschód, Afryka i Indie: 9:00 A.M. do 12:00 P.M. UTC (GMT +0)
  • Obie Ameryki i Grenlandia: 11:00 A.M. do 2:00 P.M. PDT (GMT -7)

Dodatkowo, możesz zdobyć 3 × Catch XP przez całe wydarzenie, doładowując swoją zdolność do awansowania!

Zobacz także: Łap Eevee podczas dwudniowego Community Day w sierpniu

Chcesz więcej specjalnych wydarzeń Community Days? Nie przegap dwóch kolejnych ekscytujących wydarzeń, które odbędą się w październiku i listopadzie. W niedzielę 21 października oraz w sobotę 10 listopada zostaną zaprezentowane nowe Pokémony, a także specjalne premie, które zostaną ogłoszone. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji w nadchodzących miesiącach.

źródło: informacja prasowa