Mityczny Pokémon Celebi w nowych badaniach specjalnych!

Przygotuj się na nowe wyzwania specjalne w Pokemon Go i zdobądź mitycznego Celebi i wiele nowych stworków z regionu Johto – start już 20 sierpnia br.

Pokemon Go Celebi Mythic Special Research

Profesor Willow potrzebuje ponownie pomocy – wygląda na to, że wytropił Mitycznego Pokémona Celebi, który tajemniczo pojawił się gdzieś w pobliżu. Czy możesz pomóc mu zlokalizować Pokémon w czasie podróży? Przygotuj się na 20 sierpnia 2018 r., kiedy to specjalne poszukiwania będą dostępne na całym świecie od godziny 22.00 czasu polskiego (1 p.m. czasu pacyficznego).

Podczas odkrywania zmieniającego się Celebi, napotkasz zadania, które sprawdzą twoje umiejętności trenera. Wykonuj zadania, aby zdobyć punkty doświadczenia, otrzymywać przydatne przedmioty, a nawet napotkać niektórych Pokemonów na swojej drodze! Możesz rozpocząć wypełnianie badań specjalnych na Celebi w dowolnym momencie, o ile wykonałeś trzecią grupę zadań związanych ze specjalnymi badaniami nad Mew.

Dla tych, którzy ukończyli ekskluzywne Pokémon GO Fest Special Research i Tome Travel Pokemon Go, ukończenie tego nowego Badania Specjalnego przyniesie nową nagrodę Candy, aby wzmocnić swoje Celebi.

Przeczytaj także: Już 22 września Community Day z Chikoritą

Obecność Celebi spowodowała również pojawienie się większej liczby Pokemonów odkrytych pierwotnie w regionie Johto. Dodatkowo, badania terenowe związane z Pokémonami odkrytymi w regionie Johto będą dostępne przez cały ten specjalny czas. Więc wejdź w ducha Johto i przygotuj się na nową przygodę!

Nie możesz się doczekać, aby pokazać swoją miłość do regionu Johto? Nowa koszulka Celebi jest teraz dostępna za darmo w Sklepie. Dodatkowo przedmioty z awatara Pokémon HeartGold i Pokémon SoulSilver Trainer są również dostępne w Sklepie ze stylem, zawierającym stroje, które odblokowują się zgodnie z postępem medalowym Johto.

Przygotujcie się zatem, aby ukończyć to ekscytujące badanie specjalne. Jak zwykle bądźcie czujni i zachowajcie bezpieczeństwo podczas poszukiwań!

źródło: Pokemon Go Live