Pokémon GO Summer Tour 2018 zacznie się już 30 czerwca!

Trenerzy Pokémon GO z całego świata będą mogli wziąc udział w specjalnym wydarzeniu Summer Tour 2018, podczas którego czeka wiele niespodzianek i bonusów dla wszystkich graczy.

Już 30 czerwca startuje specjalne wydarzenie Pokémon GO Summer Tour 2018, wraz z którym zostana wprowadzone nowe niesamowite możliwości w grze dla trenerów z całego świata.

Profesor Willow będzie potrzebował twojej pomocy! W weekendy, podczas specjalnych wydarzeń na żywo, trenerzy z całego świata otrzymają zadanie do ukończenia w ramach Global Challenge od profesora Willowa! Wyzwanie jest proste: ukończyć zadania z tzw. badań terenowych!

Na potrzeby tego wyzwania globalna społeczność zostanie podzielona na cztery części: 1. obie Ameryki; 2. Europa, Bliski Wschód i Afryka; 3. region Azji i Pacyfiku; 4. Pokémon GO Safari Zone. Każdy obszar będzie musiał wypełnić określoną liczbę zadań (Field Research), a jeśli cele zostaną spełnione, trenerzy będą mogli cieszyć się niesamowitymi bonusami.

Będą trzy możliwości ukończenia tych badań w terenie przez całe lato, więc przygotuj się do wspólnej pracy! Pod koniec każdego wydarzenia, jeśli wszystkie cele zostaną spełnione dla każdego obszaru, zostanie odblokowany jeszcze większy bonus i ekscytujące nagrody!

Przeczytaj także: W Pokémon Go będzie można w końcu łatwo złapać Mew!

Na czym polega zabawa w Pokémon GO Summer Tour 2018?

Oto specjalna tabela wyjaśniająca zasady gry w każdym z regionów, wraz z celem, który należy spełnić:

Pokémon GO Summer Tour 2018! (cele i zasady gry)
Pokémon GO Summer Tour 2018! (cele i zasady gry)

Przygotuj się na strefę Pokémon GO Safari Zone w Dortmundzie!

Pierwsze wydarzenie w konkursie Profesora Willowa (Research Challenge) odbędzie się w Dortmundzie w Niemczech podczas imprezy Safari Zone. Podczas tej bezpłatnej imprezy można znaleźć wiele rzeczy do zrobienia w Dortmundzie, takich jak złapanie Unown i Corsola w pięknym parku Westfalenpark oraz ekscytujące bitwy Raid odbywające się w całym mieście. Trenerzy na całym świecie będą mogli przyłączyć się do zabawy!

Oprócz wypełnienia zadań (Field Research) prowadzonych przez profesora Willow, Trenerzy na całym świecie zobaczą zwiększone pojawienie się Pokémonów typu trawiastego (Grass) i trujących (Poison) odkrytych pierwotnie w regionie Hoenn, Roselia! Być może będziesz miał szansę złapać błyszczącego Shiny Roselia?

Dodaj to wydarzenie do swojego kalendarza na 30 czerwca i 1 lipca, aby skorzystać z tej fajnej uroczystości!

Świętuj Pokémon GO Fest na całym świecie!

Pokémon GO Fest 2018, który w tym roku przypada na 14 i 15 lipca, będzie kolejnym przystankiem zabawy! Trenerzy, którzy nie mają biletu na to wydarzenie, nie będą mogli zobaczyć Pokémonów ani Pokéstopów w Lincoln Park. Jednak Trapinch, Feebas i inne Pokémony występujące w habitatach Pokémon GO Fest będą częściej pojawiać się na całym świecie podczas tego weekendu.

Cheering Pokémon, Plusle i Minun również pojawią się częściej na całym świecie, podczas gdy trenerzy będą wypełniać tematyczne zadania badań terenowych. Catching Plusle i Minun spowodują premię Gwiezdnego Pyłu, a szczęśliwi trenerzy mogą nawet odkryć ich Błyszczące wersje!

Formy Alolan z Diglett i Geodude również będą zabawne. Od tego weekendu Alolan Diglett i Alolan Geodude pojawią się na świecie po raz pierwszy w Pokémon GO. Nie przegap okazji, by spotkać unikalne formy tych Pokemonów.

Będzie tak wiele do zrobienia w weekend Pokémon GO Fest, że nie będziesz chciał tego przegapić! Na trenerów będzie czekać  jeszcze więcej niespodzianek. Miej oko na wiadomości, ponieważ więcej informacji zostanie ujawnionych już wkrótce!

źródło: Pokémon GO Live – Global Research, Pokémon Sightings, and More Coming During Pokémon GO Summer Tour 2018!