VPNhub od Pornhuba na urządzenia mobilne i komputery

Pornhub, który niedawno wszedł na rynek kryptowalut, dziś robi kolejny krok w kierunku zapewnienia, że ​​twoja aktywność internetowa będzie prywatna i bezpieczna, dzięki usłudze VPNhub.

Aplikacja VPNhub

Pornhub uruchamia własną sieć Virtual Private Network, o wdzięcznej nazwie VPNhub. Szczerze mówiąc, nic jej nie wyróżnia na tle innych usług oprócz szyfrowania, dzięki któremu połączenie internetowe w tej sieci jest bezpieczne i prywatne, aby chronić przesyłane dane osobowe.

Wszyscy wiemy, jak korzystać z VPN-a do surfowania po internecie. Coraz więcej firm oferuje darmowe Wi-Fi, a szanse na to, że nasze urządzenia staną się celem kradnących dane hakerów lub wirusów, rosną w postępie geometrycznym. VPN oferuje nam także anonimowość.

Większość użytkowników uważa, że połączenie internetowe na urządzeniach mobilnych jest oczywiste, a systemy operacyjne telefonu są w jakiś sposób bardziej bezpieczne lub znacznie różniące się od systemów operacyjnych na PC lub Maca. Jeśli chodzi o podejrzane aplikacje, które mogą zainfekować nasze urządzenia lub zagrozić naszym danym, różnice są niczym więcej niż semantyką.

Zobacz także: Pożegnaj się z przeglądarką mobilną Opera VPN

Tryb incognito to nie VPN!

Obecnie w hackerzy internetowi są coraz liczniejsi i bardziej wyrafinowani, narażając wrażliwe dane użytkowników. Przeglądanie w trybie incognito może ukrywać historię przeglądania użytkowników, ale prawda jest taka, że dane są nadal podatne na wścibskie spojrzenia, szczególnie podczas przeglądania internetu przez niezabezpieczone publiczne sieci Wi-Fi.

Pornhuba codziennie odwiedza 90 mln użytkowników, z których większość na urządzeniach mobilnych, stąd ruch firmy aby uruchomić własną usługę VPN. Po uruchomieniu aplikacji VPNhub użytkownicy będą mieć dostęp do najszybszej sieci VPN na świecie, z ponad 1000 serwerami w ponad 15 krajach do wyboru. Dzięki tej usłudze korzystanie z internetu w podróży, nawet z niezaufanej sieci, może być bezpieczniejsze.

Niezależnie od tego, czy surfujesz (tak w 1995 roku) w biurze, w chłodnym pokoju hotelowym lub siedząc w kawiarni, VPNhub zapewni bezpieczne połączenie na urządzeniu mobilnym.

Oto zabawny spot promujący usługę:

VPNhub cechuje się nieograniczoną przepustowością, uniemożliwiając przerażającemu usługodawcy internetowemu zmniejszenie przepustowości. Usługa ma również tę przemiłą warstwę bezpieczeństwa, którą wszyscy kochamy w sieciach VPN, transmisji poufnych danych pod parasolem anonimowości. VPNhub rejestruje również dane zerowego użytkownika, gdy jest on używany, co oznacza, że ​​użytkownik może przeglądać swobodnie Pornhuba lub innego dowolnego ciemnego kąta internetu, który preferuje.

Oczywiście istnieje wersja premium VPNhub, która zapewnia dostęp do szybszych połączeń z większej liczby krajów i serwerów, bez reklam. Jeśli już płacisz za Pornhuba Premium, dodanie tej usługi jest łatwe. Jeśli tak nie jest i nie chcesz rejestrować się w tym serwisie, powinieneś rozważyć przynajmniej skorzystanie z darmowej wersji usługi VPNhub tylko po to, aby chronić się w przypadku niepewnych sieci Wi-Fi – czyli każdej do której przyłączasz się na mieście, na wakacjach itd.

Zrzuty ekranów aplikacji mobilne VPNhub
Zrzuty ekranów aplikacji mobilne VPNhub

Aplikacja mobilna VPNhub od Pornhuba jest dostępna na urządzenia systemem Android oraz iOS – możesz pobrać ją kilkająć na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Istnieje także wersja aplikacji na komputery z Windowsem i macOS-em – więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie aplikacji i usługi.

źródło: Forbes via VPNhub