Xiaomi Mi Band 3 zostanie zaprezentowana 31 maja

Xiaomi potwierdziło, że Mi Band 3 pojawi się oficjalnie w tym tygodniu podczas wydarzenia, które odbędzie się w czwartek 31 maja 2018 r.

Opaska Xiaomi Mi Band 3 zostanie zaprezentowana 31 maja 2018

Dyrektor generalnego Xiaomi Lei Jun w poście na Weibo oficjalnie zapowiedział, że kolejna wersja inteligentnej opaski Mi Band 3 zostanie pokazana światu już w ten czwartek 31 maja 2018 r. CEO potwierdził także, że opaska, którą nosił podczas imprezy Black Shark, byłą w rzeczywistości nową Mi Band 3.

Opaska Xiaomi Mi Band 3 na nadgarstku CEO Lei Jun
Opaska Xiaomi Mi Band 3 na nadgarstku CEO Lei Jun

Jun powiedział także, że Xiaomi testuje opaskę trzeciej generacji już od około 3 miesięcy i okazuje się, że jest znacznie lepsza niż poprzednie dwa modele Mi Band – (nie może być inaczej).

Oczekuje się, że nowe urządzenie wearables będzie miało wyświetlacz podobny do poprzednika Mi Band 2, ale może być wyposażony w zakrzywiony ekran 2,5 D.

Przeczytaj także: TOP 5 producentów smartwatchów w 2017 roku

Inne pogłoski wskazują brak fizycznego przycisku, obsługę Bluetooth 4.2 i NFC, a także zgodność z IP67 w zakresie odporności na kurz i wodę. Instrukcja, która wyciekła do sieci wskazywałaby również na odłaczany wyświetlacz. Wszystkiego dowiemy się już za 3 dni.

źródło: GSMArena via Weibo