Drugi numer magazynu o serialach Netfilm już 8 maja w kioskach

Już jutro ukaże się drugi numer magazynu filmowo-serialowy „Netfilm”, w którym możecie przeczytać sporo na temat seriali i filmów dostępnych w najpopularniejszych usługach streamingowych VOD.

Drugi numer magazynu Netfilm

W marcu zadebiutował na naszym rynku magazyn „Netfilm” o serialach i filmach dostępnych w takich usługach jak Netflix, Showmax, HBO Go czy Amazon Prime. Magazyn trafił też w moje ręce i byłem pozytywnie zaskoczony formatem oraz zawartością, która wydawałoby się jest przeznaczona głównie dla mediów cyfrowych, a nie czasopisma wydawanego co dwa miesiące.

Okazuje się jednak, że można wydać dobry tytuł o serialach, nawet jeśli nie pojawia się on codziennie, czy co tydzień. Usługi streamingowe mają to do siebie, że zapowiedzi niektórych seriali potrafią pojawić się z dnia na dzień. Nie przeszkadza to jednak, aby napisać o takich premierach z lekkim opóźnieniem, szczególnie, że oferta tych serwisów jest tak ogropna, że trudno obejrzeć wszystkie nowości nawet przez pół roku…

Już we wtorek 8 maja 2018 r. w kioskach pojawi się numer na maj-czerwiec 2018 i na pewno go kupię. Mam nadzieję, że zawartość będzie równie ciekawa, co w pierwszym numerze. Miło jest poczytać o ulubionych serialach na papierze – nie spodziewałem się, że aż tak bardzo!

Z udostępnionej dzisiaj przez wydawcę okładki wiemy, że w 2. numerze przeczytamy:

  • o jednym z moich ulubionych seriali, czyli o 4. sezonie „Mostu nad Sundem” – według doniesień nie jest to ostatni sezon, choć ostatnie i najtrudniejsze dochodzenie Sagi Noren,
  • o moim drugim ulubionym hiszpańskim serialu, czyli „Domie z papieru” – jak zrobić hit bez gwiazd, wielkiego budżetu i… dobrego scenariusza,
  • o „Luke’u Cage’u 2” – mocne uderzenie prosto z Harlemu,
  • nagłówek wciąż wskazuje, że w środku znajdziemy ponad 100 seriali i filmów na Netflix, Showmax, HBO Go i Prime Video,
  • dodatkową nowością są dwa plakaty w dużym formacie do filmów „Gra o Tron” oraz „Westworld 2”.

Na okładce widzimy Sofię Helin, kóra wcieliła się w główną rolę Sagi Norén w serialu duńsko-szwedzkim serialu kryminalnym „Mostu nad Sundem”.

Okładka 2. numeru magazynu Netfilm (maj-czerwiec 2018)
Okładka 2. numeru magazynu Netfilm (maj-czerwiec 2018)

Czy drugi numer podoła wielkim oczekiwaniom czytelników a także moim. Mam nadzieję, że tak i postaram się z Wami podzielić wrażeniami! Drugi numer kosztuje niezmiennie 6,99 zł.

źródło: Facebook Netfilm