Orange Love z HBO w prezencie oraz nowa oferta dla duetów i rodzin

Orange wprowadziło dwie nowe oferty: w Orange Love dla kinomanów i miłośników seriali z HBO i HBO GO w prezencie na rok, a drugą na abonament z korzyściami i oszczędnościami dla rodzin i duetów.

Orange Love z HBO i HBO Go w prezencie na rok

Teraz kupując Orange Love, klienci otrzymają pakiet trzech kanałów HBO (HBO HD, HBO2 HD oraz HBO3 HD) oraz HBO GO w prezencie na 12 miesięcy. Aby cieszyć się bezpłatnym dostępem do kanałów HBO, także przez aplikację HBO GO, wystarczy kupić pakiet Orange Love składający się 4 usług: internetu domowego, telewizji Orange TV, abonamentu komórkowego i telefonu domowego lub zestaw 3 usług: internet LTE 4G z telewizją i abonamentem komórkowym.

Oferta obowiązuje do 14 czerwca 2018 roku, przy podpisaniu umowy na 2 lata. Mogą z niej skorzystać także obecni klienci operatora, przechodzący do Orange Love i np. dokupujący jedną z usług wchodzących w skład pakietu lub zmieniający technologię internetu domowego na światłowód.

Klienci korzystający z HBO mogą także oglądać filmy i seriale w aplikacji HBO GO. Wygodny dostęp możliwy jest przez WWW, na tablecie albo na smartfonie, na smart tv lub konsolach do gier.

Po zakończeniu 12 miesięcy bezpłatnego dostępu do pakietu HBO z HBO GO, zostanie on automatycznie wyłączony.

Sprawdź także: Porównanie pakietów telewizji z internetem w Twoim miejscu zamieszkania

Cennik planów komórkowych w Orange
Plany komórkowe w Orange – cennik

Internet bez limitu GB w telefonie i więcej korzyści dla duetów i rodzin w Orange

Nowa oferta dla rodzin i duetów w Orange to jeszcze więcej możliwości i oszczędności. Dokupując dla swoich bliskich abonamenty komórkowe – Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, każdy z nich będzie tańszy o 20 zł miesięcznie.

Ponadto, w wyższych planach komórkowych pojawił się internet bez limitu GB – po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu, klienci mogą korzystać z internetu bez limitu danych, z prędkością 1 Mb/s. A jeśli potrzebny jest internet w pełnej prędkości, w każdym momencie można dokupić pakiet 1 GB za 3 złote.

Oto przykłady duetów według nowej oferty dla duetów i rodzin:

Przykłady oferty w Orange dla duetów i rodzin
Przykłady oferty w Orange dla duetów i rodzin

Wszystkie Plany Komórkowe zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, a także pakiet danych: 5 GB, 10 GB lub 20 GB odpowiednio w Planie Standardowym, Optymalnym i Wzbogaconym. Po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu, w Planie Optymalnym i Wzbogaconym klienci będą korzystać z internetu bez limitu danych o prędkości 1 Mb/s.

Cennik planów komórkowych w Orange
Plany komórkowe w Orange – cennik

Wszyscy klienci, którzy po wyczerpaniu podstawowego pakietu danych potrzebują internetu w pełnej prędkości, mogą dokupić do swojego planu taryfowego nowy pakiet internetu 1GB za jedyne 3 złote. Będzie on ważny do końca okresu rozliczeniowego, a jego aktywacja może nastąpić poprzez wpisanie krótkiego kodu SMS-em AKT GB pod numer 80147 lub w Mój Orange.

źródło: Blog Orange