Wybierz jedną z wiosennych tapet na smartfona od Google

Firma Google udostępniła na swoim Instagramie kolorowe tapety na ciepłe wiosenne dni, które możecie ustawić na swoich smartfonach.

Happy Spring Screening (Google wallpapers)

Wszystko wskazuje na to, że zima odeszła już na dobre i z tej okazji Google postanowiło podzielić się kilkoma tapetami na smartfony, które zawierają radosne wiosenne motywy.

Na oficjalnym profilu Google’a na Instagramie pojawiła się historia z tapetami zatytułowanymi „Happy Spring Screening”. Na jednej z grafik przedstawione są lody i mogłoby się wydawać, że może to być teaser nazwy nadchodzącego Androida P, ale czy będzie to Popsicle?

Tapety zostały udostępnione w Stories, więc zniknęły po 24 godzinach, ale serwis 9to5Google wrzucił je do publicznego folderu na Dysku Google. Najlepsze wizualizacje zamieściłem w grafice powyżej.

Spekulacje, że ​​Android P zostanie nazwany Popsicle są coraz częstsze, a nazwa jest w rzeczywistości zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do firmy Unilever. Biorąc pod uwagę, że Google uruchomiło Androida KitKat, a Popsicle jest znakiem towarowym, niekoniecznie wyklucza jego użycia jako nazwy wersji Androida.

Zobacz także: Tapety z motywem konferencji WWDC18 na iPhone’a i Maca

Tym, co przemawia za tym, że ​​Popsicle wydaje się być mało prawdopodobnym kandydatem na nazwę, jest to, że Google nie ma zwyczaju ujawniania z góry nazw wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego. Mimo to, mroźne przysmaki są całkiem niezłą tapetą na cieplejsze miesiące…

źródło: 9TO5Google via Android Police