HBO GO można już oglądać bez umowy z operatorem, tak jak Netflixa

Od dzisiaj polscy użytkownicy mogą wykupić subskrypcję do serwisu HBO GO bez konieczności podpisywania umowy z operatorem – na podobnych zasadach jak w przypadku Netflixa.

HBO Go bez umowy (subskrypcja)

HBO GO w Polsce dostępne jest wreszcie jako samodzielna usługa streamingowa, z której może skorzystać każdy, nawet jeśli nie posiada telewizji kablowej i umowy z jakimkolwiek innym operatorem świadczącym usługi telewizyjne czy telekomunikacyjne. Nie trzeba także już korzystać z usług pośredniczących takich jak Player.pl czy ipla.

Cena miesięcznej subskrypcji wynosi 29,90 zł, a przez pierwszy miesiąc można korzystać z serwisu zupełnie za darmo.

W dalszym ciągu jednak HBO GO jest dostępne także poprzez operatorów. Można też aktywować usługę w ramach ofert operatorów telewizyjnych, internetowych i komórkowych.

Co dostajesz w ramach subskrypcji HBO GO bez umowy?

Usługa HBO GO działa na tej samej zasadzie co Netflix, Amazon Prime czy Showmax. W ramach subskrypcji mamy dostęp do bazy filmów i seriali a także trzech kanałów HBO (HBO, HBO 2 i HBO 3).

W ofercie znajduje się pełna biblioteka seriali HBO, choć są pewne wyjątki. Brak wybranych tytułów jest wynikiem ograniczonych praw do emisji tych treści. Z tego samego powodu, wybrane seriale mogą nie być stale dostępne. Abonenci mogą natomiast oglądać inne własne produkcje HBO, w tym produkcje dokumentalne i filmy.

Ponad 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej. Nowe i kultowe seriale, hity kinowe i tytuły dla najmłodszych. Wszystkie odcinki oryginalnych produkcji HBO

HBO GO umożliwia oglądanie na żywo wybranych kanałów HBO, ale część nadawanych na żywo w HBO treści może być niedostępna w aplikacji HBO GO. Jeśli dane treści nie mogą zostać odtworzone, na ekranie urządzenia pojawi się odpowiedni komunikat. Dodatkowo, możesz sprawdzić aktualny program telewizyjny, aby zapoznać się z emitowanymi danego dnia tytułami. Dostępność emitowanych na żywo kanałów telewizyjnych zależy od operatora telewizji kablowej oraz kraju.

Treści są dostępne w różnej rozdzielczości – od 720p do jakości Full HD, w zależności od warunków umowy z daną wytwórnią. HBO GO automatycznie dopasowuje jakość strumieniowanych danych do szybkości połączenia internetowego i rozdzielczości ekranu urządzenia

HBO Go na dowolnym urządzeniu

Odświeżone aplikacje mobilne i telewizyjne

Obecnie można korzystać z usługi na następujących urządzeniach i platformach: komputer osobisty, MAC, iPhone i iPad (iOS 8.0 lub nowszy), smartfon lub tablet z systemem Android 4.4 (Kit Kat) lub wyższą wersją, Samsung Smart TV oraz Sony PlayStation 3 i 4. HBO GO można także oglądać na urządzeniach Apple TV 4, Airplay i Chromecast. Usługa jest obsługiwana także przez technologię AirPlay na urządzeniach Apple TV wszystkich generacji.

Niestety nie ma możliwości zapisywania treści do trybu offline oraz oglądanie ich na zrootowanych urządzeniach. Aby oglądać filmy i seriale z usługi streamingowej na żądanie od HBO należy mieć połaczenie z siecią Wi-Fi lub komórkową. Z usługi nie można korzystać także za granicą.

Rejestracja HBO GO i darmowy miesiąc
Rejestracja HBO GO i darmowy miesiąc

Aby zacząć korzystać z HBO GO należy zarejestrować się na stronie hbogo.pl, podając wszystkich niezbędne dane. Opłata 29,90 zł zostanie pobrana dopiero za drugi okresu rozliczeniowy (w momencie rozpoczęcia).

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Więcej informacji znajdziesz na stronach pomocy usługi.