W Player.pl można wykupić CANAL+ i HBO, ale średnio się opłaca

Serwis Player.pl dodał do swojej oferty pakiety kanałów Canal+ oraz HBO, jednak ceny są tak wysokie, że chyba lepiej kupić je z kablówką.

Pakiety Canal+ i HBO w ofercie serwisu Player.pl

Telewizja internetowa oraz wszelkiego rodzaju serwisy z serialami i filmami na życzenie mają się coraz lepiej. Netflix niewątpliwie ma jedną z ciekawszych baz w swojej ofercie, jednak w Polsce wciąż królują serwisy oferujące telenowele i polskie seriale.

Od dzisiaj użytkownicy serwisu Player.pl mogą wykupić pakiety dodatkowe z dostępem online do kanałów Canal+ albo w przypadku pakietu MAX dodatkowe stacje z pakietu Start Extra i stacje tematyczne nc+. Osobno można też kupić dostęp do pakietu z kanałami HBO oraz do samego kanału Canal+ Seriale.

Zobacz także: Ranking serwisów VoD w Polsce (maj 2017)

Jakie kanały znajdują się w nowych pakietach i ile kosztują dostępy w player+?

Pakiet Canal+ z dostępem na 30 dni kosztuje 80 zł. W zestawie znajduje się 21 wyselekcjonowanych kanałów na żywo z możliwością cofania do 7 dni. Pakiet zawiera między innymi: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Discovery, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ 1 i Canal+ Now.

Pakiet Canal+ w ofercie Player.pl

W pakiecie MAX, oprócz oferty programowej Canal+ znajdują się dodatkowe stacje tematyczne z platformy nc+ oraz 3 kanały sportowe Eleven Sports. Cena 30-dniowego dostępu do pakietu Max to aż 100 zł.

Pakiet MAX z Canal+ w ofercie Player.pl

Do pakietu Start Extra i wyższych można dokupić dostęp do kanału Canal+ Seriale i biblioteki VoD Canal+ w cenie 15 zł za 30 dni.

Canal+ Seriale w ofercie Player.pl

Pakiet z 3 stacjami HBO i biblioteką VoD tej stacji kosztuje natomiast  25 zł za 30 dni, co wydaje się najlepszą ceną ze wszystkich powyższych.

Pakiet HBO w ofercie Player.pl

Pozostałe 30-dniowe pakiety na Player.pl to: Start (10 zł), Start Extra (20 zł) oraz Best TV z 40 kanałami, m.in. z oferty TVN, nc+, Discovery i Eleven Sports (40 zł).

Czy warto kupować pakiety w ofercie solo?

Jak widać ceny nie są powalające i dostępy do tych kanałów są o wiele tańsze, gdybyśmy decydowali się na zakup ich w pakietach telewizji kablowych. Plusem tej oferty jest natomiast to, że nie musimy wiązać się żadną umową z siecią kablową i po 30 dniach możemy zrezygnować z dalszej subskrypcji.

Serwis Player.pl niespełna 2 miesiące temu doczekał się nowej odsłony. Według badania Gemius/PBI w październiku serwisu miał 3,61 mln użytkowników i 41,58 mln odsłon, a jego aplikacja mobilna zanotowała 1,18 mln użytkowników. Platforma nc+ na koniec września br. miała 2,11 mln abonentów, o 15 tys. więcej niż rok wcześniej.

Więcej informacji na temat dostępnych pakietów znajdziesz na stronie: sklep.player.pl/playerplus

źródło: Player.pl via WirtualneMedia