Zobacz koncepty ePada, iPhone’a X RED oraz iPhone’a SE2

Tuż przed zbliżającą się konferencją Apple’a dla sektora edukacji, znany projektant konceptów iUrządzeń Martin Hajek udostępnił ciekawe wizualizacje ePada (czyli iPada dla edukacji), czerwonego iPhone’a X RED oraz iPhone’a SE2.

ePad (by Martin Hajek)

W najbliższy wtorek 27 marca 2018 roku odbędzie się wydarzenie specjalne (Special Event – „Let’s take a field trip”) firmy Apple poświęcone produktom i usługom firmy dla sektora edukacji.

Choć wydarzenie nie będzie transmitowane online, będziemy mogli zobaczyć nagranie już następnego dnia. Z wysłanego zaproszenia wynika, że firma z Cupertino zaprezentuje coś co powinno spodobać się studentom, uczniom i nauczycielom.

Mówi się, że zobaczymy nową, tańszą i ulepszoną wersję iPada oraz nowy rysik Apple Pencil 2. Z innych źródeł wynika, że pojawi się także odświeżona linia komputerów MacBook Air z wyświetlaczem Retina. Ten ostatni produkt mógłby jednak trafić do sprzedaży dopiero w drugiej połowie roku.

Jak zwykle wszystkiego „na pewno” dowiemy się już po godzinie 19.00 czasu polskiego i oczywiście damy Wam znać. Do tego czasu możecie obejrzeć ciekawe koncepty Martina Hajka, który udostępnił dzisiaj na swojej stronie swoje propozycje nowego iPada dla sektora edukacji, którego nazwał „ePad”. Wśród kilku wizji kolorystycznych tabletu Apple’a znalazły się także wizualizacje iPhone’a X z serii RED oraz iPhone SE2.

ePad (green), iPhone X RED, iPhone SE2 (koncept by Martin Hajek)
ePad (green), iPhone X RED, iPhone SE2

Różne kolory ePadów (koncept by Martin Hajek)

ePad i Apple Pencil 2 (koncept by Martin Hajek)
ePad i Apple Pencil 2
ePad - iPad dla sektora edukacji (koncept by Martin Hajek)
ePad – iPad dla sektora edukacji
ePad zielony - iPad dla sektora edukacji (koncept by Martin Hajek)
ePad zielony – iPad dla sektora edukacji

Więcej wizualizacji znajdziesz na oficjalnej stronie autora podanej w źródle tego wpisu.

źródło: fot. by Martin Hajek – ePad? iPhone X Product RED? iPhone SE2?