Data premiery i nowy zwiastun duńskiego serialu „The Rain”

Skandynawski serial o zabójczym deszczu pod tytułem „The Rain” pojawi się na platformie Netflix 4 maja 2018 r. a już teraz możesz obejrzeć najnowszy zwiastun.

Serial „The Rain” (Netflix Original)

W duńskim serialu „The Rain” świat jaki znamy już nie istnieje, w postapokaliptycznej rzeczywistości dwoje rodzeństwa z wychodzi z chroniącego ich bunkra sześć lat po tym, jak brutalny wirus przenoszony przez deszcz zmiótł prawie wszystkich ludzi na Ziemi.

Po uświadomieniu sobie, że wszystkie pozostałości cywilizacji zniknęły, dołączają do grupy młodych ocalałych i razem wyruszają w wypełnione niebezpieczeństwem poszukiwania po opuszczonej Skandynawii jakichkolwiek oznak życia.

Uwolnieni od przeszłości i zasad społecznych, grupa ocalałych młodych ludzi korzysta z wolności bycia sobą. W walce o przetrwanie odkrywają, że nawet w postapokaliptycznym świecie wciąż istnieje miłość, zazdrość i wiele dylematów o dojrzewaniu, które według nich porzucili wraz ze zniknięciem starego świata, w którym kiedyś żyli.

Tak w skrócie przedstawia się fabuła nowego oryginalnego serialu Netflixa, który będziemy mogli obejrzeć już 4 maja 2018 rok na platformie streamingowej. Nie ukrywam, że uwielbiam nieanglojęzyczne produkcje serwisu Netflix, które posiadają trudne do zdefiniowania walory lokalnych produkcji, a inny język niż angielki dodaje im kolorytu.

Przeczytaj także: Drugi sezon serialu „3%” już 27 kwietnia w serwisie Netflix

„The Rain” to pierwsza duńska oryginalna seria Netflixa, stworzona przez Jannika Tai Mosholta, Esbena Tofta Jacobsena i Christiana Potalivo. W serialu wystąpili Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken i Johannes Kuhnke.

Myślę, że podobnie jak w niemieckim „DARK”, czeka nas spora dawka emocji, tajemniczości i grozy. Co sądzisz o zwiastunie „The Rain”? Daj znać w komentarzach.

Serial będzie dostępny od 4 maja br. na poniższej stronie:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix