„The Rain” duński serial postapokaliptyczny w serwisie Netflix

Zobacz zwiastun mrocznego serialu „The Rain”, który jest pierwszą duńską produkcją Netfliksa, którą koniecznie będzie trzeba obejrzeć.

The Rain - duński serial postapokaliptyczny na Netflix

Pierwsza duńska koprodukcja serwisu streamingowego Netfliks zatytułowana „The Rain” jest współtworzoną przez Jannika Tai Mosholta,odpowiedzialnego za bardzo popularny serial political fiction pt. „Borgen”. The Rain ma mieć swoją premierą wiosną tego roku.

Fabuła jest ekscytująco prosta:

Świat, jaki znamy, skończył się. Sześć lat po tym, jak śmiercionośny wirus zgładził prawie wszystkich ludzi w Skandynawii, dwoje rodzeństwa z Danii przyłączyło się do grupy młodych, którzy przeżyli, aby znaleźć nowy początek. Wszyscy mają nadzieję, że ojciec rodzeństwa gdzieś przeżył i pomoże im zacząć nowe życie.

Uwolnieni od zasad cywilizowanego społeczeństwa, każdy z młodych członków grupy zmaga się z sobą i tym, że nawet w postapokaliptycznym świecie jest miłość zazdrość, dojrzewanie i każdy inny problem, który myśleli, że przeminął wraz ze zniknięciem świata jaki znali.

Zobacz także: Psychasec otworzy swój pierwszy oddział w Polsce już 2 lutego

Mosholt stworzył ten dystopijny serial u boku Esbena Tofta Jacobsena i Christiana Potalivo, a w rolach głównych wystąpili Alby Augusta, Mikkela Boe Følsgaarda, Lucasa Lynggaarda Tønnesena i gwiazdy serialu „The Bridge” (Most nad Sundem) Larsa Simonasena.

„The Rain” (z ang. Deszcz) będzie maił swoją premierą na Netfliksie tej wiosny, a już teraz można obejrzeć krótki zwiastun:

Zobacz oficjalną stronę serialu w serwisie:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Media Center