Od 8 marca 2019 r. w PlayStation Plus nie będzie tytułów na PS3 i PS Vita

Tytuły na PlayStation®3 (PS3™) lub PlayStation®Vita (PS Vita) od 8 marca 2019 roku nie będą pojawiać się w ramach sekcji „Gry co miesiąc” w PlayStation®Plus.

Od 8 marca 2019 roku Gry co miesiąc w PlayStation Plus nie będą obejmowały tytułów na konsole PS3 i PS Vita

Sony wysłało dzisiaj komunikat do subskrybentów Playstation Plus, w którym informuje, że po 8 marca 2019 roku Gry co miesiąc dla użytkowników PlayStation Plus nie będą zawierały tytułów na PS3 i PS Vita.

Możesz nadal grać we wszystkie wcześniej pobrane i dodane do listy pobierania Gry co miesiąc na PS3 i PS Vita dopóki pozostaniesz członkiem PlayStation Plus.

Po 8 marca 2019 roku Gry co miesiąc będą obejmować jedynie tytuły na PlayStation®4 (PS4™). Wszystkie pozostałe funkcje i korzyści związane z PlayStation plus pozostaną niezmienione.

Zobacz także: Karta kredytowa PlayStation, z którą można kupić więcej gier

Co to oznacza dla Ciebie?

Jako członek PlayStation Plus będziesz nadal otrzymywać Gry co miesiąc na PS4, PS3 i PS Vita regularnie do 8 marca 2019 roku. Po 8 marca 2019 roku tytuły na PS3 i PS Vita nie będą już znajdowały się w Grach co miesiąc.

Możesz nadal grać we wszystkie wcześniej pobrane i dodane do listy pobierania Gry co miesiąc na PS3 i PS Vita dopóki pozostaniesz członkiem PlayStation Plus.

Komunikat PlayStation Plus (8 marca 2019 r.)
Komunikat PlayStation Plus (8 marca 2019 r.)

Jeśli po tej zmianie nie chcesz już być członkiem PlayStation Plus, anuluj subskrypcję, aby wyłączyć automatyczne odnawianie jej, tak by zakończyć swoje członkostwo przed 8 marca 2019 roku.

Gdy zakończysz swoje członkostwo, Twoja subskrypcja wygaśnie wraz z obowiązującym cyklem płatności i nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Możesz użyć tych bezpośrednich łączy, aby sprawdzić, do kiedy obowiązuje Twoja następna płatność w ramach subskrypcji, i dokonać zmian na swoim koncie. Będziesz potrzebować identyfikatora logowania i hasła, aby zalogować się na swoim koncie Sony Entertainment Network.

źródło: Sony Playstation