Karta kredytowa PlayStation, z którą można kupić więcej gier

PlayStation i Capital One wydały specjalną kartę kredytową Visa, dzięki której można zyskać dodatkowe środki na na zakup gier ze sklepu Sony.

Karta kredytowa Playstation Visa (od Capital One)

Jeśli jesteś fanem gier na konsole PlayStation, prawdopodobnie używasz swojej karty kredytowej na zakup: gier, dodatków, subskrypcji Playstation Plus i okazjonalnie na akcesoria. Sony pomyślało, że możesz wydawać jeszcze więcej posiadając specjalną kartę kredytową Playstation.

Czy nie byłoby dobrze, gdyby można było uzyskać jakąś rekompensatę za wydawanie fury pieniędzy w sklepie Playstation Store? Jeśli mieszkasz w USA, możesz skorzystać z oferty karty kredytowej w Capital One. Firma Sony wprowadziła na rynek kartę kredytową PlayStation firmy Visa we spółpracy z amerykańskim bankiem Capital One. Dzięki karcie można skorzystacćz dodatkowych rabatów i zbierać punkty lojalnościowe, które z kolei można wymienić na zniżki przy zakupie sprzętu Sony lub gier w oficjalnym sklepie internetowym Playstation.

Punkty doliczane są na koncie Sony Rewards (program niedostępny dla polskich graczy) niezależnie od zakupu (w tym 3 razy więcej za płacenie rachunków telefonicznych), ale jeśli kupujesz w sklepie PlayStation Store, otrzymasz 5 razy więcej punktów. Właściciele karty mogą liczyć także na 10-proc. zniżkę przy zakupie subskrypcji PlayStation Music, Now i Vue (w formie kredytu), a także upust 50 proc. za subskrypcję Playstation Plus, jeśli w ciągu roku wydadzą kartą co najmniej 3000 dolarów.

Na karcie kredytowej Playstation można zarobić 1 dolara za każde 100 punktów, więc uzbieranie na darmowego PS4 trzeba wydać fortunę.

Bonusy z kartą kredytową Playstation Visa
Bonusy z kartą kredytową Playstation Visa

Wniosek jest prosty: im więcej inwestujesz w wszechświat Sony, tym więcej bonusów zgarniasz i tym więcej wydajesz :)

źródło: Engadget via Playstation Blog – Introducing the New PlayStation Credit Card