Zabawna nauka pisania na klawiaturze z Davidem Lynchem…

Aplikacja, w której David Lynch uczy pisania na klawiaturze nie jest prawdopodobnie najlepszym sposobem nauki tej czynności, ale jest z pewnością zabawna i bardzo dziwna!

Gra: „David Lynch Teaches Typing”

Darmowa gra zatytułowana „David Lynch Teaches Typing” napisana przez Hiacintha Nila i pisarza Luke’a Palmera, jest „okropnym” sposobem nauki pisania na klawiaturze ;-)

Jeśli jesteś dzieckiem i jeszcze nie wiesz, jak używać klawiatury, to dlaczego miałbyś kojarzyć Davida Lyncha? Nie jesteś gotowy! Masz 24 lata i nie jesteś gotowy. pewnie nie widziałeś nawet żadnego odcinka serialu Miasteczko Twin Peaks… nie mówiąc o filmie Blue Velvet. Dla dzieci istnieje wiele innych sposobów uczenia się pisania, a większość z nich zawiera bardziej przyjazne, jak kolorowe misie…

Ale jeśli jesteś dorosły i jeszcze nie nauczyłeś się pisać, wciąż spędzasz wystarczająco dużo czasu oglądając telewizję i słuchając nudnych rozmów na temat tweetów możesz usiąść do programu w „David Lynch Teaches Typing” który pozwoli Ci nauczyć się pisać, z przerwami na  dezorientacyjny surrealizmu.

Zobacz także: Nowa retro gra mobilna na podstawie serialu „Stranger Things”

Jestem jednak pewien, że każdy fan twórczości Davida Lyncha będzie zadowolony z tego tutoriala – nawet jeśli pisze na klawiaturze z zamkniętymi oczami i o każdej porze dnia i nocy.

W szkole średniej nauczyciel informatyki, wtedy jeszcze pracowaliśmy pod DOS-em, powiedział nam, że możemy mieć dowolną – dosłownie dowolną – wymarzoną pracę jeśli będziemy potrafili napisać 80 słów na minutę… Ależ te czasy się zmieniają :)

Powróćcie do pikseli i retro klimatu – David Wam pomoże nauczyć się pisać i pobudzi wyobraźnię…

Screen z gry: David Lynch Teaches Typing
Screen z gry: David Lynch Teaches Typing

 

Grę „David Lynch Teaches Typing” pobierzesz za darmo na komputer z systemem macOS, Windows lub Linux z oficjalnej strony internetowej projektu.

źródło: Rhino Stew via The Verge