No to chyba wiemy, jak będzie wyglądał Galaxy S9 i S9+

Do sieci wyciekły zdjęcia rzekomego flagowca Samsunga Galaxy S9 oraz S9+, przed oficjalną premiera, która ma się odbyć w lutym.

Samsung Galaxy S9 oraz S9+

Samsung do tej pory zapowiedział jedynie oficjalną premierę nowego flagowca Galaxy S9 na 25 lutego podczas targów MWC 2018 w Barcelonie. Możemy domyślać się, że nowy smartfon Koreańczyków będzie miał niewiarygodny aparat i nic więcej.

Tymczasem, wydaje się, że nadchodzące smartfony będą wyglądały tak jak wszyscy mogliśmy się spodziewać. Nowe modele będą przypominały zeszłorocznego Galaxy S8, w tym wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, jedynie obramowanie może wyglądać nieco inaczej.

Nie ma zbyt wielu informacji, które można byłoby wywnioskować po rzekomych zdjęciach Galaxy S9 i S9+. Urządzenia mogą mieć dokładnie te same wymiary wyświetlaczy co zeszłoroczne odpowiedniki: 5,8 cala i 6,2 cala.

Mniejszy model może mieć procesor Snapdragon 845 SoC, ale wariant Plus będzie miał lepsze specyfikacje – 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej w porównaniu z zaledwie 4 GB/64 GB w S9. Z tyłu, którego nie widzimy na zdjęciach, w Plusie jest podwójna kamera. Jednak oba telefony mają czujnik odcisków palców pod modułem kamery zamiast obok niego.

Ogólny wygląd telefonów na tym obrazie jest bardzo samsungowy, ale wydaje się, że w tym roku będzie większe ramki. Nie jest jasne, dlaczego Samsung miałby zwiększać obramowanie?

Samsung Galaxy S9 - UNPACKED 2018

Należy pamiętać, że te zdjęcia są nieoficjalnymi wyciekami, które mogą różnić się od rzeczywistych modeli. Należy je zatem potraktować jako plotkę i ciekawostkę, a wszystkiego dowiemy się już za kilka tygodni.

źródło: VenturBeat