Oficjalna aplikacja mobilna Igrzysk w PyeongChang 2018

Pobierz oficjalną aplikację mobilną Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 – dostępna jest na urządzenia z systemem Androida i iOS.

Aplikacja mobilna PyeongChang 2018

To już prawie czas, aby najlepsi sportowcy z każdego kraju (z wyjątkiem Rosji) zebrali się i rywalizowali na światowej arenie zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018. Tym razem, jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych odbywa się PyeongChang w Korei Południowej, a oficjalna aplikacja Igrzysk Olimpijskich została uruchomiona we współpracy z firmą Samsung.

Możesz ją już pobrać ze sklepów z aplikacjami App STore i Google Play, aby być na bieżąco z informacjami na temat zawodów, które odbędą się już za kilka tygodni.

Przeczytaj także: Co drugi fan sportu ogląda sport online

Aplikacja będzie zawierać wiadomości o zawodach i wydarzeniach, gdy tylko się rozpocznie międzynarodowa rywalizacja. Na razie w aplikacji znajdują się jedynie ogólne informacje o PyeongChang. Na górze aplikacji znajdziesz serię najlepszych historii i aktualną pogodę w PyeongChang. Poniżej znajdują się dodatkowe artykuły i aktualizacje dotyczące zawodów. Aplikacja zawiera również przeglądy miejsc z mapami 3D i przelotowymi filmami dronowymi. W aplikacji jest też pełny harmonogram wydarzeń.

Screeny z aplikacji mobilnej PyeongChang 2018

Efektem rozwoju aplikacji jest to, że Samsung rozumie wyższe współczynniki proporcji ekranu bez dziwnych przycięć. Wymaga to jednak dostępu do Twojej lokalizacji i mediów (być może do udostępniania niektórych funkcji). Niektórzy użytkownicy zgłaszają również, że aplikacja nie działa na zrootowanych urządzeniach.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: Meet the renewal PyeongChang2018 Official Mobile Application