Spojrzenie wstecz na 2017 w aplikacji Snapchat

W aplikacji mobilnej Snapchat możesz stworzyć podsumowanie mijającego roku dzięki opcji „Spojrzenie wstecz na 2017” i wysłać do znajomych lub udostępnić w historiach.

„Spojrzenie wstecz na 2017” w aplikacji Snapchat

Jeśli korzystasz z funkcji Memories w aplikacji mobilnej Snapchat, aby zachować swoje ulubione snapy w postaci zdjęć lub wideo, możesz teraz obejrzeć najlepsze z nich dzięki specjalnej opcji „Spojrzenie wstecz na 2017”. Funkcja Memories została wprowadzona w lipcu zeszłego roku.

Historia jest automatycznie tworzona przez algorytmy aplikacji, możesz ją także edytować i udostępnić swoim znajomym w prywatnej wiadomości albo na Snapchat Stories.

Spojrzenie wstecz na 2017 rok to wybrane przez Snapchata snapy zapisane w Memories w mijającym roku. Część z nich opisana jest specjalnym komentarzem, na przykład Jak zwykle zrobiłem kilka selfie – to w przypadku autoportretów, Poznałem miniaturową wersję siebie – jeśli korzystaliście z animowanych snapów Emoji 3D, a całość kończy się animacją noworocznych fajerwerków z tekstem: 2017 rok już odchodzi w przeszłość… Niech żyje 2018!

Tę wyjątkową historię możesz zapisać i udostępnić znajomym. Aby zobaczyć swoje podsumowanie 2017 roku na Snapchacie otwórz aplikację i wybierz kartę Memories (pod przyciskiem migawki) i przejdź do zakładki Wszystkie.

Jeżeli masz zapisane jakieś wspomnienia, o których nie chciałbyś pamiętać, albo nie chciał udostępniać dalej, możesz edytować historię przed jej zapisaniem lub udostępnieniem.

Firma wprowadza szereg nowych funkcji w ramach gruntownego przeprojektowania aplikacji. Zaledwie wczoraj poinformowano, że firma pracuje nad opcją Stories Everywhere, która będzie pozwalała udostępniać historie za pośrednictwem innych aplikacji, także tych w przeglądarce internetowej.

źródło: Snpachat, via 9TO5Google