Snapchat Memories, czyli wspomnienia w rolce aparatu

W aplikacji Snapchat pojawiła się nowa funkcja Memories (z ang. Wspomnienia), która pozwala na zapisywanie swoich snapów w rolce aparatu.

Snapchat Memories

Popularność Snapchata nieustannie rośnie (10 najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie (maj 2016)), a w aplikacji mobilnej pojawiają się coraz to nowsze funkcje, które pozwalają utrzymać starych i pozyskać nowych użytkowników.

Dzisiaj Snapchat oficjalnie wprowadził nową funkcję Memories (z ang. Wspomnienia) dla swojej platformy komunikacyjnej. I jak sama nazwa wskazuje, wszystkie swoje snapy można zarchiwizować w albumie ze zdjęciami w smartfonie.

Pojawiła się także zakładka My Eyes Only (z ang. tylko dla moich oczu), w której można zachować osobiste zdjęcia ze Snapchata i wyświetlać je w dowolnej chwili. Oto co Snapchat napisał o nowej funkcji Memories:

Możesz użyć funkcji Memories, aby tworzyć nowe historie z już wysłanych snapów a nawet łączyć różne historie w dłuższe opowieści! Ta zabawna funkcja pozwoli Ci uczcić rocznicę lub urodziny, dzięki zarchiwizowanym snapom w Twoim albumie zdjęć na smartfonie.

Zobacz także: Jaki jest wiek użytkowników Snapchata?

Memories jest jedną z większych zmian od dłuższego czasu wprowadzanych w aplikacji. Zobacz na poniższym filmie, jak korzystać z nowej opcji, która przywoła stare wspomnienia:

źródło: Blog Snapchat