Miesiąc dostępu do serwisu Showmax w promocji Paczkomatów

Showmax oraz operator Paczkomatów InPost zorganizowali promocję, w której można otrzymać bezpłatny miesiąc w serwisie Showmax – wystarczy odebrać paczkę w 4 godziny.

promocja Paczkomatów i Showmax (2017, InPost)

Wygląda na to, że InPost chce uniknąć zapchanych paczkomatów na święta. Dzisiaj ruszyła promocja, w ramach których osoby odbierające przesyłki z paczkomatów w czasie krótszym niż 4 godziny mogą otrzymać miesięczny dostęp do serwisu z filmami i serialami Showmax.

Uczestnicy promocji otrzymają kod promocyjny, który pozwala na 30-dniowy bezpłatny dostęp do Showmaksa. Każda osoba biorąca udział w akcji promocyjnej może otrzymać i wykorzystać maksymalnie 1 kod promocyjny, bez względu na liczbę zamówionych paczek. Akcja trwa od 11 do 22 grudnia 2017 r. Kod promocyjny jest ważny do 31 stycznia 2018 roku, co oznacza, że najpóźniej w tym dniu należy wykorzystać kod na stronie showmax.com/voucher.

Przeczytaj także: Obejrzałem 2. odcinek SNL Polska, ale się nie uśmiałem

Aby uzyskać dostęp do Showmax, należy zalogować się lub zarejestrować w serwisie. Kliknięcie w przesłany e-mailem link spowoduje, że kod promocyjny zostanie przypisany do danego konta. Kolejnym krokiem jest podanie metody płatności w postaci numeru karty płatniczej lub konta Paypal. Dane te pobierane są w celu rejestracji, lecz w ciągu 30-dniowego okresu promocyjnego nie zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

jeśli ktoś jest już użytkownikiem serwisu, data ważności subskrypcji zostanie bezpłatnie przedłużona o kolejny miesiąc. Po upływie tego okresu, opłaty będą standardowo naliczane, zgodnie z cennikiem.

Jak zdobyć miesięczny dostęp do Showmax?

  1. Od 11 do 22 grudnia 2017r. odbierz przesyłkę z Paczkomatu w ciągu 4 godzin od otrzymania powiadomienia o jej umieszczeniu w Paczkomacie.
  2. Wpisz 24-cyfrowy numer swojej paczki i adres e-mail w formularzu po prawej stronie (masz czas do 31 stycznia 2018 r.).
  3. Odbierz wiadomość e-mail i kliknij w link, aby przejść na stronę serwisu i aktywować kod promocyjny.
  4. Zaloguj lub zarejestruj się na Showmax.
Jak zdobyć kod dostępu do Showmax (1 miesiąc) odbierając przesyłkę z paczkomatu?
Jak zdobyć kod dostępu do Showmax (1 miesiąc) odbierając przesyłkę z paczkomatu?

Liczba nagród jest ograniczona. Spiesz się, jest tylko 50 tys. nagród do rozdania. Dostęp do Showmax na podstawie kodu promocyjnego jest bezpłatny przez okres 30 dni. Przed upływem tego okresu można zrezygnować z usługi w zakładce „Moje konto” nie ponosząc żadnych opłat. Po upływie 30 dni dostępu bezpłatnego Showmax pobierze opłatę cennikową za kolejny miesiąc dostępu do serwisu, wynoszącą 19,90 zł.

Więcej informacji na stronie promocji showmax.inpost.pl oraz w regulaminie promocji.