Koncert zespołu HEY z trasy FAYRANT obejrzysz online 8 grudnia 2017 r.

Na oficjalnym kanale KayaxTV na YouTube’ie będzie można obejrzeć na żywo koncert z trasy Fayrant Tour zespołu Hey, prosto z katowickiego Spodka!

Koncert zespołu HEY z trasy FAYRANT (na żywo, online) 8 grudnia 2017 r. o godz. 20:00

Już w najbliższy piątek 8 grudnia 2017 r. o godzinie 20:00 zespół HEY zagra kolejny koncert ze swojej finałowej trasy koncertowej Fayrant Tour w katowickim Spodku. Sporą niespodzianką jest to, że będzie go można obejrzeć na żywo, w zaciszu własnego domu na YouTube’ie.

Okazja jest niebywała z kilku powodów: nie wiemy, czy w przyszłym roku i następnym będzie można obejrzeć koncert Heya w związku z zapowiedzianym zawieszeniem działalności, a po drugie jest to prawdopodobnie jedyna okazja na zobaczenie koncertu z tej trasy na żywo w internecie!

Na youtubowym kanale wytwórni Kayax, będzie on transmitowany online. Na każdym z koncertów występują inni goście specjalni, a w Katowicach wraz z Kasią Nosowską i zespołem zaśpiewają Brodka i Igor Herbut z zespołu LemON. Gościem specjalnym trasy jest także Piotr Banach.

Zobacz także:„A ja żem jej powiedziała…” czyli Nosowska na Instagramie

Trwająca od listopada trasa zespołu HEY FAYRANT TOUR podsumowuje 25-lecie istnienia zespołu. Na całą trasę składa się 10 koncertów granych w największych halach koncertowych w kraju. Wszystkie są podsumowaniem, przekrojem działalności zespołu, a utwory grane i śpiewane są w nowych aranżacjach.

Sam miałem okazję być na koncercie 24 listopada na warszawskim Torwarze i przeżyć to osobiście, dlatego na pewno nie ominę transmisji online z Katowic! Poniżej możecie zobaczyć co wyprawiała Nosowska (wyjątkowo rozbrykana jak na nią) z Beatą Kozidrak, podczas wykonania utworu pt. „Co mi panie dasz?”.

Jak widzicie, każdy koncert to również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

FAYRANT TOUR to nie tylko świętowanie urodzin, ale także zapowiedź przerwy w działalności zespołu. Poniżej zamieszczam już oficjalny player z YouTube’a, który został udostępniony przez KayaxTV – nie zapomnijcie włączyć odbiorników w najbliższy piątek i stremować – na YT możecie ustawić sobie przypomnienie, żeby obejrzeć Nosowską i jej zespół na żywo!

Miłego oglądania i zabawy!

źródło: YouTube Kayax – HEY – koncert na żywo – Katowice / Spodek