LG zorganizowało loterię z okazji 20-lecia w Polsce

Z okazji 20 lat istnienia na polskim rynku, LG Polska przygotowało dla swoich klientów akcję specjalną z flagowymi produktami marki oraz wielką loterią.

Loteria z okazji 20 lat LG w POlsce

Już od 20 lat, LG Electronics w Polsce nieustannie dostarcza rozwiązania, które mają ułatwiać codzienność milionom Polaków i sprawiać, że motto firmy „Life’s Good” żyje w każdym domu.

W jubileuszowej loterii LG do wygrania jest zestaw LG Innovation House stanowiący pełne wyposażenie domu w najlepsze urządzenia LG o łącznej wartości 160 000 zł. W ten sposób do zwycięzców trafią m.in. 65-calowy telewizor OLED SIGNATURE W7, flagowy smartfon LG V30 czy innowacyjna lodówka InstaView. Co więcej z okazji swoich urodzin, to LG rozdaje prezenty i każdego dnia losuje jedno zgłoszenie, którego autor otrzymuje flagowy smartfon LG G6.

20 lat obecności na polskim rynku to szczególna okazja, dlatego przygotowane przez LG nagrody w loterii to najlepsze produkty reprezentujące 5 obszarów firmy, które odzwierciedlają innowacyjne rozwiązania w kategoriach: RTV, AGD, IT, mobile oraz klimatyzacji.

Wśród urządzeń, o które zawalczą aktualni klienci LG znalazł się pierwszy w historii elastyczny telewizor LG OLED W7 – 65 calowy model, który zachwyca niespotykanym designem i doskonałą jakością obrazu. Do wygrania jest także najnowszy multimedialny smartfon LG V30, dedykowany dla wszystkich fanów zaawansowanego video. Połączenie najwyżej jakości podzespołów i minimalistycznego wzornictwa sprawia, że telefon spełni oczekiwania najbardziej wymagających twórców.

Plakat loterii 20 lat LG w POlsce
Plakat loterii 20 lat LG w POlsce

W kategorii innowacyjnego AGD od LG jest lodówka InstaView Door-in-Door™ z nowatorskim 33-calowym, szklanym panelem i szeroką gamą funkcjonalności. Przezroczysty ekran InstaView umożliwia sprawdzenie zawartości lodówki bez konieczności otwierania drzwi.

Klienci LG mogą wygrać także pralkę LG TWINWash – pierwsze tego typu urządzenie na świecie, umożliwiające zrobienie równocześnie dwóch różnych prań. Wyposażona w dodatkowy bęben pralka, dzięki innowacyjnym funkcjom TrueSteam™ i TurboWash™, sprawia, że tkaniny stają się miękkie, wolne od uciążliwych zapachów, alergenów i zagnieceń.

Wśród nagród znalazł się również klimatyzator ArtCool Mirror o klasycznym, eleganckim designie, który nie tylko zagwarantuje odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, ale również doskonale wkomponuje się w jego wystrój. Elegancki szklany panel tworzy efekt odbicia lustrzanego, co sprawia, że urządzenie niemal „wtapia się” w otoczenie.

LG przygotowało także nagrodę ze świata gamingu – ultrapanoramiczny monitor LG 34UC89G-B. Jego wysokiej jakości wyświetlacz IPS Full HD wyposażony w technologię G-SYNC oraz odświeżanie na poziomie 144Hz przypadnie do gustu także profesjonalnym graczom.

Jak wziąć udział w loterii LG z okazji 20-lecia na polskim rynku?

Aby wziąć udział w codziennej loterii i wygrać flagowe urządzenia, należy zarejestrować zakupiony wcześniej produkt LG objęty aktualną promocją na specjalnej stronie www.loteria.20latlg.pl – tutaj też znajduje się regulamin promocji.

Zasady loterii LG - 20 lat

Wszystkie rejestracje nadesłane w czasie trwania akcji, wezmą udział w finałowym losowaniu nagrody głównej:

  • LG Innovation House – pełnego wyposażenia domu w najbardziej zaawansowane produkty LG o łącznej wartości ponad 60 000 zł.
  • każdego dnia jest losowana jedna osoba, do której trafia flagowy smartfon LG G6. Nazwiska zwycięzców są publikowane w specjalnej sekcji „Laureaci” znajdującej się pod formularzem zgłoszeniowym.

Wielka urodzinowa loteria LG potrwa do 31 grudnia 2017 roku, a wielki finał z losowaniem nagrody głównej odbędzie się 5 stycznia 2018 roku.

źródło: informacja prasowa