Mobilna drukarka Polaroid Insta-Share Printer do smartfona Motoroli

Autoryzowaną przez Motorolę modułową drukarkę zdjęć mobilnych Polaroid Insta-Share Printer moto mod można już kupić za 200 dolarów.

Polaroid Insta-Share Printer Moto Mod

W zeszłym miesiącu pojawiły się pierwsze wiadomości o niezapowiedzianym module moto Polaroid Insta-Share Printer. Dziś amerykańska firma zapowiedziała sprzedaż nowego Moto Mod dla fotografów używających smartfonów Motorola.

Od tego tygodnia mod moto Polaroid Insta-Share Printer będzie można zakupić w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem Verizon w cenie 199,99 USD. Motorola ogłosiła również, że moduł będzie sprzedawany także w innych krajach na całym świecie w najbliższych miesiącach.

Jak sama nazwa wskazuje, mod moto może być dołączony do kompatybilnego smartfona Motoroli (np. Moto Z) i używany do drukowania zdjęć zrobionych aparatem telefonu. Wystarczy zrobić zdjęcie smartfonem, a następnie wydrukować je bezpośrednio urządzeniem Polaroid Insta-Share Printer.

Przeczytaj także: OneStep 2 odnowiony klasyczny aparat Polaroida

Ponadto drukarka Polaroid Insta-Share pozwala użytkownikom drukować swoje ulubione zdjęcia z Facebooka, Instagrama i Zdjęć Google. Przed wydrukowaniem można nawet dostosować zdjęcia za pomocą filtrów, ramek i tekstu.

Polaroid Insta-Share Printer (kolor biały)

Przenośna drukarka modułowa wykorzystuje do druku zdjęć papier Polaroid Premium ZINK-Ink Paper, dzięki czemu zdjęcia będą drukowane na dobrej jakości papierze w formacie 2×3 cale. Takie zdjęcia są małe ale są jednocześnie naklejkami, które można także przykleić do niemal każdej powierzchni dzięki powierzchni samoprzylepnej. Za opakowanie 20 sztuk papieru zapłacimy ok. 9 dolarów.

Drukarka Polaroid Insta-Share korzysta z systemu drukarek atramentowych ZINK znany z innych drukarek przenośnych Polaroida. W rzeczywistości, ten moduł jest tylko jedną z modyfikacji istniejących już drukarek mobilnych Polaroida. Z tą różnica, że ta jest jednak dwa razy droższa.

Więcej informacji na temat urządzenia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Motoroli,   tam też można składać zamówienia. Firma będzie wysyłać drukarki pod koniec tego miesiąca.

źródło: Android Police via Motorola