Odblokuj swoje supermoce dzięki Android Pay i Justice League

Jeśli korzystasz z Androida Pay, czeka na Ciebie niespodzianka związana z płatnościami mobilnymi i filmem „Liga Sprawiedliwości”.

Justice League (Liga Sprawiedliwości) w aplikacji Android Pay

Google często umieszcza animowane Doodle w swojej aplikacji do płatności mobilnych Android Pay. Po wykonaniu płatności mobilnej Androidem Pay mogliśmy już zobaczyć animacje z odkrywcami kosmosu, strachami z okazji Halloween czy graczy Wimbledonu.

Tym razem 5 robotów Androida skierowało swoje supermoce, aby stać się superbohaterami z filmu Liga Sprawiedliwych (z ang. Justice League). Od dzisiaj do 31 grudnia br. będziemy mieli szanse zobaczyć ich w aplikacji płatności, jak biegają, walczą czy szybują aby chronić planetę.

Jak te postacie trafiły do ​​aplikacji? Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy zespół Androida Pay zaprojektował animację – bot Androida przebranego za kosmicznego odkrywcę – aby zaskoczyć użytkowników aplikacji. Ten mały podróżnik kosmiczny wywołał tyle radości, że zespół stworzył więcej animacji, czerpiąc inspiracje z Diwali, Halloween, Dnia Kobiet i chińskiego Nowego Roku, a także innych uroczystości. Na przykład w dniu premiery Androida Pay w Polsce mogliśmy oglądać robota przebranego w tradycyjny polski strój ludowy :)

Jak dotąd te urocze roboty zawsze były ulotne, ale fani tak bardzo ich polubili, że Google znalazło sposób, aby zatrzymać ich na trochę dłużej, nie tylko w momencie wykonywania płatności.

Jak to działa? i co zrobić, żeby zobaczyć animowane Doodle w Androidzie Pay?

  • Płać w sklepach z Androidem Pay – upewnij się, że pobrałeś najnowszą wersję aplikacji Android Pay i dodałeś kartę kredytową lub debetową banku, który oferuje usługę płatności mobilnych Google’a. Wtedy będziesz mieć szansę na zebranie Batmana, Wonder Woman, Flasha, Cyborga lub Aquamana, kiedy zapłacisz w sklepach.
Karta z superbohaterami w aplikacji
Karta z superbohaterami w aplikacji mobilnej
Polska karta z bohaterami Ligii Sprawiedliwości w Androidzie Pay (od Kai)
Polska karta z bohaterami Ligii Sprawiedliwości w Androidzie Pay (od Kai)
  • Zbierz wszystkie 5 postaci – używaj Androida Pay, aby zebrać wszystkie postacie. Na specjalnej karcie możesz śledzić, które już masz i których Ci brakuje.
  • Podziel się ze znajomymi i rodziną – nie możesz uratować świata sam! Stuknij w swoje boty, aby udostępnić je znajomym i rodzinie – i zaproś ich do zabawy.
Superbohaterowie z filmu „Liga Sprawiedliwości” w aplikacji Android Pay
Superbohaterowie z filmu „Liga Sprawiedliwości” w aplikacji Android Pay

Zbieranie superbohaterów to tylko zabawa, na szczęście banki, Google i partnerzy organizują także mnóstwo promocji, dzięki którym możecie zgarnąć sporo kasy. Wciąż trwa, chyba jeden z atrakcyjniejszych konkursów TAPnij KASĘ w Alior Banku, w którym każdy nowy użytkownik może otrzymać 50 zł na powitanie, a najczęściej płacący w różnych sklepach mogą zgarnąć 1000 zł.

Cyborg - Liga Sprawiedliwości Android Pay
Cyborg – Liga Sprawiedliwości Android Pay (screen dzięki uprzejmości Kai – dzięki)

Nowi superbohaterowi dostępni są także w polskiej wersji aplikacji Android Pay, a także w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Rosji, Kanadzie, Hiszpanii, Tajwanie, Hongkongu i Singapurze.

źródło: Google The Keyword – Unlock your superpowers with Android Pay and Justice League