„TAPnij KASĘ” – promocja Alior Banku w Android Pay

Google i Alior Bank uruchomili ciekawą promocje „TAPnij KASĘ” dla osób korzystających z płatności mobilnych Android Pay – do wygrania sporo kasy!

Konkurs Androida Pay w Alior Banku - TAPnij KASĘ

Alior Bank we współpracy z firmą Google uruchomił dla swoich klientów płacących za pomocą Androida Pay atrakcyjną akcję promocyjną „TAPnij KASĘ”. Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci indywidualni Alior Banku i Kantoru Walutowego, którzy posiadają kartę zbliżeniową do rachunku. Klienci Alior Banku oraz Kantoru Walutowego jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z usługi Android Pay od 2016 r.

To już druga tak atrakcyjna promocja organizowana dla użytkowników Androida Pay w Alior Banku. Na początku tego roku bank zorganizował konkurs „Zbliżaj. Wygrywaj.”, w którym można było zdobyć karty doładowujące konto w sklepie Google Play lub najnowszego smartfona Google’a.

Pula nagród to prawie pół miliona!

Ty razem stawka jest znacznie większa, co za tym idzie, większe szanse na zdobycie nagrody. W puli nagród jest prawie pół miliona złotych, a pierwsze 8222 nowi użytkownicy Androida Pay w Alior Banku, za dowolne 5 transakcji mogą otrzymać 50 zł – można powiedzieć, że nagroda powitalna nie jest niska, szczególnie, że jest w zasięgu ręki dla każdego.

Nowi użytkownicy płatności mobilnych Android Pay mogą otrzymać 50 zł zwrotu za 5 wykonanych transakcji. Aby ubiegać się o jedną z nagród głównych w wysokości 1000 zł, wystarczy od 19 października do 10 grudnia br. zdobyć jak największą liczbę punktów za transakcje zrealizowane z wykorzystaniem aplikacji Android Pay. Należy jednak pamiętać o kilku ważnych, choć łatwych do spełnienia warunkach, które są wymagane aby zgarnąć 50 zł lub tysiaka.

Mechanizm TAP X – czyli tapnij Androidem Pay, żeby zdobyć nagrody

Nowy konkurs Alior Banku w aplikacji mobilnej Android Pay, oparty jest o tzw. mechanikę TAP X,  polegającej na wykonaniu określonej liczby transakcji (tzw. tapnięć), aby skorzystać z promocji i odebrać nagrodę.

8222 x 50 zł – nagrody powitalne dla nowych użytkowników

Nagrodę powitalną będą mogli otrzymać nowi użytkownicy aplikacji Android Pay oraz ci, którzy nie dokonywali jeszcze płatności na swoim koncie w aplikacji. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie  w ciągu 28 dni co najmniej 5 transakcji aplikacją Android Pay na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu w przynajmniej pięciominutowych odstępach czasu. Pula nagród powitalnych wynosi 8222.

Screen z aplikacji Android Pay - TAPnij KASĘ Screen z aplikacji Android Pay - TAPnij KASĘ - karta konkursowa

Jak przystąpić do konkursu o nagrodę powitalną?

 1. Po pierwsze musisz być nowym użytkownikiem Androida Pay. Tutaj należy zaznaczyć, że jeśli na danym koncie Google korzystałeś z płatności mobilnych Google’a w innym banku, to wciąż nie jesteś nowym użytkownikiem.
 2. Karta promocyjna działa tylko na urządzeniach mobilnych, na których wcześniej nie korzystano z tej promocji!
 3. Musisz zainstalować aplikację mobilną Android Pay, zalogować się swoim kontem Google i dodać kartę zbliżeniową Alior Banku.
 4. Potwierdź chęć udziału w akcji – akceptacja Regulaminu w aplikacji jest warunkiem koniecznym, aby w aplikacji pojawiła się karta konkursu. Jeżeli nie pojawiła się karta promocji w aplikacji, musisz wybrać w Menu dodaj Kartę podarunkową i wpisać TAPNIJ50.
 5. Wybierając przycisk WCHODZĘ, akceptujesz regulamin i od tej pory możesz zbierać „tapnięcia”.
 6. Transakcje są automatycznie zliczane na specjalnej karcie konkursowej, w momencie gdy Twój smartfon jest podłączony do internetu (przez sieć komórkową lub Wi-Fi).
 7. Teraz wystarczy tapnąć 5 razy – wykonać 5 transakcji na dowlną kwotę kartą
  Alior Banku lub Kantoru walutowego za pomocą Androida Pay
 8. Aplikacja poinformuje Cię od razu, czy 50 zł trafi na Twoje konto w ciagu 14 dni.

Konkurs TAPnij KASĘ Alior Banku w aplikacji mobilnej Android Pay

80 x 1000 zł – co tydzień 10 najlepszych otrzymuje tysiaka

Dla najbardziej aktywnych uczestników bank przygotował 80 nagród po 1000 zł – co tydzień 10 x 1000 zł dla najlepszych.

O nagrodę główną mogą ubiegać się użytkownicy aplikacji Android Pay (także dotychczasowi!), którzy w czasie trwania konkursu zdobędą najwięcej punktów za transakcje, uczestnik otrzymuje:

 • 1 punkt za transakcję o wartości min. 5 zł,
 • 3 punkty za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 euro dla rachunków prowadzonych w euro, 1 USD dla rachunków prowadzonych w dolarach, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w funtach, równowartość 5 zł w rachunkach prowadzonych w PLN.

Należy pamiętać, że:

 • Użytkownik może zdobyć punkty raz dziennie u jednego sprzedawcy, więc w im większej liczbie sklepów zostaną wykonane transakcje, tym większa liczba zdobytych punktów i większa szansa na  wygraną.
 • Co tydzień 10 użytkowników otrzyma po 1000 zł. Każdy klient może zdobyć nagrodę powitalną i główną  tylko raz.
 • Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych w ALior Banku – dlatego wcześniej upewnijcie się, że macie wyrażoną zgodę – można to zrobić na infolinii lub w oddziale banku.

Nie często zdarza się, ze bank nagradza nowych i dotychczasowych klientów za korzystanie z usług. Jest to niewątpliwie doskonała okazja do zdobycia kasy i wypróbowania wygodnego sposobu płatności mobilnych jakim jest Android Pay.

Już za miesiąc minie rok od kiedy usługa działa w Polsce, może ta promocja jest dobrym momentem, żeby przekonać się do płacenia smartfonem?

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej banku oraz w regulaminie promocji TAPnij KASĘ.

Aplikację Android Pay pobierzesz bezpłatnie ze sklepu Google Play na urządzenia z obsługą NFC oraz działających pod systemem Android 4.2 lub nowszym:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play