Runtastic Pull-Ups Workouts PRO za darmo na iOS-a i Androida

Dzisiaj pobierzesz za darmo na iPhone’a aplikację treningową Runtastic Pull-Ups Workouts & Trainer PRO – coś dla lubiących się podciągać.

Runtastic Pull-Ups PRO - za darmo na iOS-a

Jeżeli chcesz mieć silne ramiona i klatke piersiową, to aplikacja mobilna Runtastic Pull-Ups Workouts & Trainer PRO pomoże Ci spersonalizować odpowiedni trening związany z podciąganiem na drążku. Tym bardziej, że dzisiaj wersja PRO dostępna jest do pobrania na iPhone’a za darmo ze sklepu App Store oraz Google Play, oszczędzając około 8 zł.

Podciąganie wymaga minimalnego wyposażenia – wystarczy drążek w drzwiach, aplikacja mobilna i dużo siły :) Zawsze można wykorzystać gałęzie drzew w parku, albo podwórkowy trzepak lub huśtawki na placu zabaw.

Ćwiczenia związane z podciąganiem są automatycznie rozpoznawane w aplikacji przy użyciu akcelerometru w iPhone’ie. Appka umożliwia przesłanie danych do Twojego konta Runtastic, łacząc z innymi ćwiczeniami, dzięki czemu możesz śledzić swoją kondycję fizyczną i postępy w jednym miejscu i w dowolnym momencie.

Przeczytaj także: Runtastic Mountain Bike Pro za darmo na iOS-a i Androida

Podciąganie to sport skierowany przede wszystkim dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie pleców, ramion i klatki piersiowej. Jest to jedno z bardziej wymagających ćwiczeń, które tak intensywnie trenuje górne partie ciała.

Najważniejsze cechy aplikacji Runtastic Pull-Ups Workouts & Trainer PRO:

  • dokładna liczba ukończonych powtórzeń pociągnięć mierzona za pomocą przyspieszeniomierza,
  • dostęp do 1. poziomu naukowo opracowanego planu szkoleń,
  • automatyczny licznik okresów odpoczynku pomiędzy zestawami ćwiczeń
  • trener głosowy zapewniający ciągłe wsparcie i motywację,
  • rekordy osobiste i statystyki ćwiczeń (m.in. statystyki miesięczne lub roczne)
  • możliwość przesyłania zdjęć z treningu na stronę Runtastic
  • integracja z aplikacją Zdrowie: po zalogowaniu dane z aplikacji Zdrowie zostaną zsynchronizowane z kontem Runtastic,
  • synchronizacja z kontem MyFitnessPal
  • możliwość udostępniania postępów w mediach społecznościowych (Google+, Facebook, Twitter) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej,
  • zdobywanie odznak za postępy w treningu.

Runtastic Pull-Ups PRO Trener Runtastic Pull-Ups PRO Trener

Aplikacja dla osób trenujących podciąganie Runtastic Pull-Ups Workouts & Trainer PRO dostępna jest teraz za darmo na urzadzenia z systemami iOS oraz. Możesz ją pobrać ze sklepów App Store i Google Play klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play