Runtastic Mountain Bike Pro za darmo na iOS-a i Androida

Mobilna aplikacja sportowa Runtastic Mountain Bike Pro dostępna jest do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android.

Runtastic Mountain Bike PRO za darmo

Co jakiś czas Runtastic udostępnia swoje mobilne aplikacje sportowe za darmo. Teraz w sklepach z aplikacjami pojawił się kolejna pozycja w promocji zatytułowana Runtastic Mountain Bike Pro – dla jeżdżących na rowerach górskich.

Aplikacja mobilna dla rowerzystów górskich Runtastic Mountain Bike Pro zapewnia śledzenie trasy MTB i tysiące tras rowerowych, zawiera trenera głosowego, dzięki czemu możesz spokojnie obserwować trasę nie ryzykując obrażeń. Aktywność jest śledzona w czasie rzeczywistym, dodatkowo dostępne są mapy offline, co szczególnie przydatne jest na obszarach górskich z ograniczonym zasięgiem komórkowym.

Dla słuchających muzyki podczas jazdy w górach przewidziano kontrolę muzyki. Oczywiście nie brakuje mnóstwa wykresów i statystyk, aby zaspokoić wewnętrzną próżność i pragnienie osiągania jak najlepszych efektów. W wersji PRO wszystko dostępne jest bez reklam i płatności wewnątrz aplikacji.

Choć w niektórych opiniach pojawiają się głosy, że aplikacja się zawiesza na nowszych modelach telefonów, to zespół Runtastic pracuje nad ich wyeliminowaniem. Warto skorzystać z okazji i pobrać aplikację teraz, zwłaszcza, że poza promocją aplikacja kosztuje prawie 20 zł. Odśwież link poniżej, aby sprawdzić, czy promocja wciąż obowiązuje – podejrzewam, że szybko zniknie!

Aplikację pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play, klikając na poniższe przyciski:

[appbox appstore 478862935 oldprice=”19,99 zł”]
[appbox googleplay com.runtastic.android.mountainbike.pro oldprice=”19,99 zł” screenshots]