Spectacles za 130 dolarów w sklepie online

Czy jest jeszcze popyt na okulary Spectacles? Snap uruchomił na swojej stronie internetowej sprzedaż okularów w cenie 130 dolarów.

Okulary Spectacles w sprzedaży online za 130$

Snap ogłosił dzisiaj, że okulary Spectacles można kupić przez internet na oficjalnej stronie projektu. Do tej pory były one sprzedawane za pośrednictwem specjalnych automatów tzw. Snapbotów, które pojawiały się na jeden dzień w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych. Akcja marketingowa miała na celu wytworzenie efektu chęci posiadania, dzięki temu, że nie były dostępne dla każdego.

Teraz firma rozszerza dystrybucję okularów Spectacles, uruchamiając sprzedaż online. Jedna sztuka kosztuje 129,99 dolarów i dostępne są w 3 kolorach: koralowym, czarnym i błękitnym. Okulary są zintegrowane z jedną z najmniejszych kamer bezprzewodowych na świecie. Naciśnięcie przycisku pozwala zarejestrować 10-sekundowy klip tego na co patrzymy. Podczas nagrywania zaświeca się pierścień LED-owy na oprawce urządzenia.

Urządzenie łączy się bezpośrednio z aplikacją Snapchat przez Bluetootha lub Wi-Fi, a nagrany materiał jest przenoszony bezpośrednio do aplikacji. Okulary mają 115-stopniowe pole widzenia i rejestruje materiał filmowyw stylu rybiego oka.

Sprzedaż iwysyłka Spectacles dostępna jest obecnie tylko w USA. Jedna osoba może zamówić maksymalnie 6 sztuk na jeden adres.

Przeczytaj również: Okulary Spectacles od Snapchata mogą być hitem!

źródło: Snap