Odbierz 20 zł na zakupy z Androidem Pay

Osoby, które jeszcze nie korzystały z Androida Pay mogą skorzystać z promocji w sieci sklepów Żabka i Freshmarket, w ramach której otrzymają 20 zł na zakupy.

Promocja 20 zł na zakupy Androidem Pay w sklepach Żabka i Freshmarket

Płatności mobilne Android Pay dostępne są w Polsce już od ponad 8 miesięcy – wystartował 15 listopada 2016 roku. Obecnie z tej wygodnej formy płatności mogą korzystać klienci 7 polskich banków: Alior Banku, BZ WBK, Eurobanku, mBanku, Nest Banku, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe.

Przeczytaj również: Android Pay dostępny w Polsce!

Jeśli posiadacie konto i kartę w którejś z tych instytucji finansowych i jeszcze nie korzystaliście z płatności Android Pay, to ta promocja jest skierowana właśnie do Was. Choć nagroda nie jest wysoka, to 20 zł otrzyma każdy kto spełni warunki promocji.

Jak odebrać 20 zł na zakupy Androidem Pay w Żabce i Freshmarkecie?

W sumie organizatorzy promocji mają do rozdania aż 25 tysięcy bonów o wartości 20 zł, które pojawią się w formie elektronicznej karty podarunkowej w aplikacji Android Pay po dodaniu do niej karty kredytowej lub debetowej powyższych banków. Nagrody zostaną automatycznie przyznane pierwszym 25 000 osób.

Promocja trwa od 12 lipca do 5 września 2017 roku.

  1. Po pierwsze musicie mieć konto i kartę w jednym z banków, które obsługują płatności mobilne mobilne Android Pay.
  2. Po drugie musicie być nowymi użytkownikami usługi to znaczy, że ani Twoje konto Google, ani karta bankowa nie mogły być wcześniej powiązane z aplikacją Android Pay – a dokładnie do 12 lipca 2017 roku.
  3. Po trzecie musicie posiadać smartfona z systemem Android (KitKat 4.4 lub nowszym).

W celu otrzymania karty podarunkowej należy:

  • pobrać aplikację Android Pay ze sklepu Google Play
  • wpisać kod promocyjny ANDROID20 używając przewidzianej do tego sekcji w trakcie dodawania karty do Androida Pay lub poprzez wybranie w menu aplikacji Android Pay opcji Wpisz kod promocyjny oraz spełnić pozostałe warunki promocji,
  • jeśli załapałeś się na promocję, znajdziesz swoje 20 zł wśród kart podarunkowych w aplikacji,
  • podczas zakupów należy pokazać sprzedawcy kod kreskowy na ekranie telefonu, aby wykorzystać przyznane 20 zł.

Jak skorzystac z promocji Android Pay w sieci sklepów Żabka i Freshmarket?

Każda karta podarunkowa ma swój indywidualny numer i jest przeznaczona wyłącznie do jednorazowego wykorzystania. Jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jedną kartę podarunkową, z której można skorzystać do 5 października 2017 r. w dowolnym sklepie sieci Żabka lub Freshmarket prowadzonej przez Żabka Polska SA.

Pamiętaj, że karta podarunkowa, która została skasowana z aplikacji Android Pay nie może zostać odzyskana i nie można jej wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie promocji Bon 20 zł na zakupy z Android Pay dostępnym na stronach internetowych sklepu i Androida.

Osobiście korzystam z Androida Pay i muszę Wam przyznać, że nie ma lepszej formy płatności niż przyłożenie smartfona do czytnika w sklepie – w końcu telefon mamy zawsze pod ręką. Teraz oprócz zgarnięcia 20 zeta na zakupy macie szansę poznać całkowicie nowy sposób płacenia, w którym się zakochacie! Gwarantuję!

źródło: Żabka