„Casting JonBenet” przypadnie Wam do gustu

Zobacz zapowiedź nowego filmu „Casting JonBenet”, którego premiera zapowiedziana jest w serwisie Neflix na koniec kwietnia tego roku.

Casting JonBenet (film Netflixa)

„Casting JonBenet” to nowy film produkcji Netflixa, opowiadający o nierozwikłanej od przeszło dwudziestu lat zbrodni na małoletniej JonBenet Ramsey. Dziewczynka brała udział w kilku konkursach piękności i zginęła w wieku 6 lat. Ciało znaleziono w piwnicy domu, w którym mieszkała z rodzicami.

Pomimo wieloletniego śledztwa i wielu procesów sądowych, sprawa nigdy nie została do końca wyjaśniona.

Reżyser fabularyzowanego filmu dokumentalnego „Casting JonBenet” Kitty Green wykorzystała w filmie jako aktorów prawdziwych sąsiadów, którzy mieszkają w rejonie stanu Kolorado, gdzie Ramseys żyła i mieszkała, aby ponownie przedstawić wydarzenia, które miały miejsce w trakcie i po śmierci JonBenet. To niezwykle ciekawe z psychologicznego punktu widzenia, jakie reakcje wywołały w tych ludziach wspomnienia o tragedii sprzed wielu lat.

Film był nominowany do nagrody głównej jury na tegorocznym Sundance Festival. Premiera filmu Casting JonBenet zaplanowana jest na 28 kwietnia 2017 roku w serwisie Netflix.

Obejrzyj przerażający i tajemniczy zarazem zwiastun filmu, który z pewnością zapadnie nam w pamięci:

źródło: Netflix