20 finalistów Google Play Indie Games Contest

Firma Google ogłosiła 20 finalistów konkursu Google Play Indie Games Contest na najlepsze indie games na Androida.

Google Play Indie Games Contest 2017

W listopadzie zeszłego roku Google ogłosiło konkurs Google Play Indie Games Contest dla niezależnych twórców gier mobilnych na Androida z 15 różnych krajów w Europie.

W poniedziałek 16 stycznia 2017 roku zostali ogłoszeni finaliści konkursu – po otrzymaniu prawie 1000 zgłoszeń, lista została zawężona do 20 finalistów. Większość tytułów gier jest dostępna w sklepie Google Play, ale kilka czeka jeszcze na swoją premierę. Wśród wyróżnionych znajdziecie na pewno kilka znajomych tytułów indie games.

Oto pełna lista finalistów, z linkami do sklepu GooglePlay (jeśli już zostały wydane):

TOP 20 finalistów Google Play Indie Games Contest 2017
TOP 20 finalistów Google Play Indie Games Contest 2017

Każdy z finalistów otrzyma billboard promocyjny swojej gry, który będzie wyświetlany przez miesiąc w Londynie. Dodatkowo otrzymają także bilety na eksluzywną imprezę dla najlepszych twórców gier i aplikacji na Androida oraz smartfony Pixel XL. Programiści będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty szerokiej publiczności – zostanie wybranych 10 zwycięzców przez kapitułę składającą się z ekspertów z branży.

Jeśli w czwartek, 16 lutego będziecie w Londynie, możecie wziąć udział w finałowym wydarzeniu, które odbędzie się w Saatchi Gallery. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wstępnie zarejestrować się na stronie internetowej konkursu.

źródło: Google